Akıllı Telefon Mayıs 16, 2021 9:53

Samsung Galaxy Note 21 5G mi Geliyor! Kafalar Karıştı

Samsung Galaxy Note 21 5G modelini mi hazırlıyor? Orta çıkan görüntüler kafa karıştıracağa benziyor. Samsung'dan Note 21 sürprizi gelir mi?
Samsung Galaxy Note 21 5G mi Geliyor! Kafalar Karıştı

Samsung, mart ayında en yetkili ağızdan yaptığı açıklamada 2021 yılı içerisinde yeni bir Galaxy Note serisi telefon duyurmayacaklarını bildirdi. Seri sonlanıyor mu soruları akıllara getirilse de, durumun bu yıl için geçerli olduğu ve önümüzdeki yıllarda Note serisi akıllı telefon tanıtımlarının devam edeceği bilgisi verildi. Fakat Samsung Galaxy Note 21 5G yazılı bir görsel Note serisi hayranları arasında heyecana neden oldu.

Samsung Galaxy Note 21 5G Heyecanı Yaşanıyor!

Güney Kore’de resmi bir Samsung mağazasının dışından çekilen bir görüntü Note 21 serisi mi geliyor sorusunu akıllara getirmedi değil. Beyaz bir arka plan üzerinde büyük bir Google “G” logosunun bulunduğu duvar resminde son birkaç yıldır tanıtılan bazı Samsung Galaxy ürünlerinin adı yer alıyor.

Listelenen ürünlerden bazıları arasında Galaxy Z Fold2 , Galaxy S20 Ultra , Galaxy Note 20 5G , Galaxy Book Flex, Galaxy Book Ion, Galaxy Note 20 Ultra 5G , Galaxy S21 , Galaxy Buds , Galaxy Fit, Galaxy Tab Active3 , Galaxy Tab S7 + , Galaxy Tab A7 , Galaxy Z Flip ve daha fazlası bulunmakta.

Bahsi geçen ürünlerin tamamı piyasaya sürülürken, görselde ismi yazılı olan ve henüz duyurulmamış iki cihaz yer alıyor. Bunlar Galaxy Note21 5G ve Galaxy Note 21 Ultra 5G. Bu iki cihazın duvarda görünmesi, Samsung’un sonunda yeni Galaxy Note telefonlarını duyurabileceği spekülasyonlarına yol açtı.

Samsung’un bu yıl Galaxy Note 21 serisini piyasaya süreceğini düşünmüyoruz. Telefonların gelişimi hakkında hiçbir şey duymadık ve piyasaya çıkmaları gereken zamana üç aydan daha az kaldığını düşünürsek, aslında telefonların hiç geliştirilmediklerini anlayabiliriz.

Dahası sızdırılan bu görsele rağmen küresel çapta boy gösteren çip krizi ve Samsung’un yılın ikinci yarısında duyuracağı katlanabilir yeni telefonlar Note serisi bir telefon görmeyeceğimizin önemli kanıtları.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.