Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 16, 2021 21:52

Huawei Smart Screen SE Rakiplerini Titretecek!

Yepyeni ürünler tanıtan Huawei şirketi heyecanlandırmaya devam ediyor. Huawei Smart Screen SE 19 Mayıs'ta tanıtılacak.
Huawei Smart Screen SE Rakiplerini Titretecek!

Geçtiğimiz hafta HarmonyOS 2.0 adlı işletim sistemini betaya çıkaran Huawei şirketi Mayıs ve Haziran aylarında yepyeni ürünler tanıtmaya devam edecek. Daha önce haberlerimizde de yer alan şirket, 19 Haziran’da pek çok yeni teknolojik ürününü karşımıza çıkaracak. Bu ürünler arasında yeni bir televizyon modeli de yer alacak. Mayıs ve Haziran aylarını dolu dolu geçirecek olan şirket milyonlara hitap eden ürünler tanıtacak. Yeni gelen bilgiler ile şirketin, 19 Mayıs’ta Huawei Smart Screen SE adında yeni bir televizyon modelini daha karşımıza çıkaracağı belli oldu.

HarmonyOS işletim sistemi ile Android platformuna savaş açtığını belirten şirket, yakın da yeni işletim sistemini küresel olarak yayınlayacak. Şuan da beta 3 olarak bazı cihazlar da test aşamasında yer alan işletim sistemi muhtemelen Haziran ayında test sürecini tamamlamış olacak. 19 Mayıs için geri sayıma başlayan şirket, birbirinden farklı ürünlerini tanıtmaya devam edecek.

"<yoastmark

Huawei Smart Screen SE 19 Mayıs’ta Tanıtılacak

Yeni akıllı televizyon modeli ile kullanıcılara kusursuz izleme deneyimi vadeden şirket, yepyeni televizyonu ile rakiplerini de titretecek. Üstün özelliklere ek olarak uygun fiyat etiketine sahip olacağı ifade edilen televizyon 65 inç ekrana sahip. Yaklaşık 700 dolar civarında bir fiyat etiketine sahip olması beklenen akıllı tv, 65 inç ekrana ek olarak 55 inçlik bir varyanta da sahip olacak. 55 inç 600 dolar civarı, 65 inç ise 700 dolar civarı bir fiyat etiketine sahip olacak. 4K çözünürlük ile filmleri ve dizileri izlememize fırsat verecek olan televizyon dört tarafında ultra ince çerçeveler ile karşımıza çıkacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.