Galaxy Mayıs 16, 2021 18:04

Galaxy A72 İçin Eğlenceli Bir Güncelleme Yayınlandı!

Samsung Galaxy A72 aldığı Mayıs 2021 güncellemesi ile beraber görüntülü konuşmalarda kullanılabilecek efektlere sahip oluyor!
Galaxy A72 İçin Eğlenceli Bir Güncelleme Yayınlandı!

Mayıs 2021 güncellemesi aradan zaman geçtikçe daha çok Galaxy serisi modellere ulaşmaya devam ediyor. Böylelikle Samsung’da yazılım güncellemesi konusunda adeta bu işin nasıl yapılacağını öğretiyor! Bununla beraber Galaxy A72 de bu güncellemeye sahip oluyor ve o da One UI 3.1 arayüzüne kavuşmuş oluyor. Peki bu güncellemeyle birlikte ne gibi yeni özelliklerle karşılaşıyoruz? İşte detaylar…

Galaxy A72 Görüntülü Konuşma Efektlerine Sahip Oldu! 

Görüntülü konuşma efekti olarak yer alan bazı efektler var ve üçüncü parti uygulamar aracılığıyla bunlar kullanılabiliyor. Bahsettiğimiz uygulamalar Zoom, Microsoft Teams ve Google Duo. Bahsetmek gerekirse arka planınıza bulanıklık efekti ekleyebilir, cihazınız tarafından seçilen bir rengi arka temanız yapabilir ya da galerinizden seçtiğiniz bir görseli arka plan olarak kullanabilirsiniz. Görüntülü konuşmalarda böylelikle kendi arka planınızı kaldırabilir ve başka bir yerde iseniz bile evdeymiş gibi görünebilirsiniz. Elbette bu güncellemenin daha fazla cihaza gelmesini isteriz.

galaxy a72 görsel

Mayıs güncellemesi A72 modeli için aynı zamanda kamera iyileştirmelerini de getiriyor. Çağrı kalitesinde bir geliştirme ve dosya aktarmada da bir iyileştirme mevcut (Quick Share ile yapılan dosya aktarımında). Güncelleme şu anda Rusya’da mevcut ve yakın zaman içerisinde diğer ülkeler için de aktif olacağını varsayıyoruz. Güncellemenin yazılım numarası A725FXXU2AUE1 olarak karşımıza çıkıyor. Eğer ki cihazınıza bir güncelleme gelmiş mi diye kontrol etmek ister ve karşınıza çıkan güncellemenin bu olup olmadığından emin değilseniz model numaralarını karşılaştırabilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.