realme Mayıs 15, 2021 21:59

Realme GT Neo Flash Çok İddialı Olacak

Edindiğimiz bilgiler Realme GT Neo Flash adında yeni bir amiral gemisi telefonu doğruluyor. Cihazın tahmin edilen özellikleri de elimizde!
Realme GT Neo Flash Çok İddialı Olacak

İnternette dolaşan bilgilere göre Realme GT Neo Flash adında yeni bir amiral gemisi cihazı görmek mümkün. Cihazın GT Neo modeliyle epey benzer olacağı düşünülüyor. Hem görünüş olarak hem de donanımsal özellikler açısından yakın olması beklenen bu cihazın hangi açılardan farklı olduğunu gelin birlikte inceleyelim.

Realme GT Neo Flash Tahmin Edilen Özellikleri

Öncelikle hatırlamak gerekirse GT Neo modeli bu yıl Mart ayının sonunda satışa çıkmıştı. 6.43-inç boyutunda Samsung Super AMOLED panelini kullanıyordu ve 120Hz ekran tazeleme hızına sahipti. İçerisinde de MediaTek Dimensity 1200 yonga seti bulunuyordu. 12GB RAM seçeneğine sahip olan bu cihazı hatırlamış olduk. Flash modelinin ise bu cihazdan yalnızca bir açıdan farklı olacağı düşünülüyor. O konunun da batarya olması bekleniyor.

Realme GT Neo Flash tasarım

GT Neo ve Flash modellerini ayıran detayın batarya ile alakalı olacağı düşünülüyor. Cihazın içerisinde iki adet pil olacak ve toplamı 4,500mAh yapacak. Aynı zamanda GT Neo modelinden farklı olarak 50W hızlı şarj özelliğiyle değil 65W hızlı şarj özelliğiyle birlikte gelecek.

Diğer bütün özelliklerin birbirlerine benzeyeceği düşünülüyor. Zira her iki modelin isimleri dahi birbiriyle bağlantılı. Son olarak cihazın Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 ara yüzüyle birlikte geleceği düşünülüyor. Bakalım bu cihaz kullanıcılar arasında popüler olacak mı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.