Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 15, 2021 11:52

En Ucuz 5G Telefon realme 8 5G İçin Yeni Versiyon

Geçtiğimiz günler de lansmana çıkan realme 8 5G akıllı telefon modeli yeni bir varyant aldı. Cihaz Hindistan'da en ucuz 5G telefon oldu.
En Ucuz 5G Telefon realme 8 5G İçin Yeni Versiyon

realme markasının yeni telefonları arasında yer alan ve şu sıralar güzel satışlar gerçekleştiren realme 8 5G akıllı telefondan yeni haberler var. Oldukça şık bir tasarımla lansmana çıkan telefonun yeni bir varyantı çıktı. Daha önce haberlerimiz de yer alan telefon Hindistan’da farklı bir varyant ile piyasaya sürüldü. 5 farklı telefon üreticisi Hindistan’daki korona virüsü salgınından dolayı lansmanları ertelerken realme virüs falan dinlemedi. Akıllı telefonun Hindistan versiyonu piyasaya sürüldü.

Aslında geçtiğimiz günler de yaptığımız haberler de şirketin 8 5G telefonunun Hint versiyonundan bahsetmiş ve yakında piyasaya sürülebileceğinden söz etmiştik. Dediğimiz oldu ve Hindistanlı kullanıcılara özel bir varyant piyasaya sürüldü.

"<yoastmark

realme 8 5G Hint Varyantı Piyasaya Çıktı

realme markası sözünü tuttu ve yeni 5G telefonunun Hint varyantını piyasaya sürdü. 4GB + 64GB depolama seçeneğine sahip olan telefon Hindistan’da 13.999 Rs yani 1.600 TL olarak piyasaya çıktı. Cihaz bu fiyat etiketi ile şuan Hindistan’daki en ucuz 5G telefon modeli oldu. 6.5 inç 90Hz ekrana sahip olan telefon, bünyesinde MediaTek Dimensity 700’e yer veriyor. 48MP ana kameraya ek olarak 5.000mAh bataryaya sahip olan telefon, ülkedeki en ucuz 5G telefon olma unvanına erişti. Cihaz bugün resmi olarak piyasaya sürülürken, 18 Mayıs itibari ile satın alınabilir olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.