Mobil Mayıs 15, 2021 8:55

Dimensity 700 İle Performansı Uçuyor! POCO M3 Pro 5G…

Orta segmentte yeni soluk POCO M3 Pro 5G, Dimensity 700 yonga setiyle geliyor. Telefon, Redmi Note 10 katili olma iddiasında!
Dimensity 700 İle Performansı Uçuyor! POCO M3 Pro 5G…

@PocoGlobal’ın yakın tarihli bir resmi tweet’inde POCO firması POCO M3’ün MediaTek’in Dimensity 700 yonga seti ile geleceğini resmen doğruladı. Son yayımlanan teaser, bu akıllı telefonun 19 Mayıs’ta geleceğini de doğruluyor. Bu son bilgiler, bu cihaz için bir Snapdragon yongası öngören önceki söylentilerden farklı.

Şu an için POCO M3 Pro’nun özellikleriyle ilgili resmi bir bilgi mevcut değil. Bununla birlikte, mevcut sızıntılardan, bu cihaz üçlü bir arka kamera kurulumuna ve delikli bir ekrana sahip olacağı anlaşılıyor. Ayrıca en az üç farklı renk seçeneği ile gelecek. Ekrana gelince, şimdiye kadar yanda yer alan parmak izi sensörlü bir LCD ekran kullanılacağı tahmin ediliyor. Ancak yeni Redmi Note serisiyle rekabet için AMOLED ekranla gelebilir.

POCO M3 Pro’nun Redmi Note 10 5G gibi 6.5 inç Full HD + 90Hz LCD ekranla gelmesini bekliyoruz. Kamera bölümünde, bu cihaz üçlü kamera kurulumunda 48 MP ana kamera ile gelmesi bekleniyor. Ön tarafta 8 MP’lik bir özçekim kamerası olacak. Kapağın altında 18W hızlı şarjı destekleyen 5000 mAh pil barındıracak. Aşağıdaki Redmi Note 10 5G’nin özellikleri POCO M3 Pro 5G için beklenen özelliklerle büyük benzerlikler göstermektedir. MIUI 12 ile gelmesi beklenen telefonun bir sürpriz yapıp MIUI 13 ile de gelebilir. Ayrıntılı bilgileri elde ettikçe sizlere sunmaya devam edeceğiz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.