Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 14, 2021 19:54

Xiaomi, OPPO Find X ve Galaxy A80 Benzeri Bir Telefon Duyuracak

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, OPPO Find X ve Samsung Galaxy A80 arasında hibrit bir akıllı telefon hayal ediyor.
Xiaomi, OPPO Find X ve Galaxy A80 Benzeri Bir Telefon Duyuracak

Birbirinden farklı ürünler ile karşımıza çıkmaya devam eden Xiaomi güzel haberler ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yıl sonunda elektrikli araçları ile yollarda da yer alacak olan şirket yeniliklerin peşinde. Şu sıralar Hindistan’daki Covid-19 salgınından ertelenmemeye çalışan şirketin büyümesi yakında durabilir. Şirketin Hindistan lansmanları ertelenirse büyümesi durabilir ve salgından etkilenmiş olabilir. çeşitli yeni ürünler üzerinde çalıştığı bilinen şirket yakında hibrit bir akıllı telefon modelini karşımıza çıkarabilir. Bu telefon OPPO Find X ve Samsung Galaxy A80 arasında bir şey olabilir.

Yakın da üç farklı amiral niteliğinde tablet modelini karşımıza çıkaracak olan Çinli akıllı telefon üreticisi şimdi de hibrit bir telefon hayal ediyor. Bu zamana kadar farklı telefon patentleri ile adından söz ettiren şirket şimdi de hibrit bir telefon üzerinde çalışıyor. İşte detaylar.

Xiaomi Hibrit Telefon

Xiaomi Hibrit Telefon

Xiaomi Hibrit Telefon Üretecek

Bugün edindiğimiz bilgilere göre Çinli telefon üreticisi, OPPO Find X ve Samsung Galaxy A80 arasında hibrit bir telefon hayal ediyor. Yeni telefonun patenti bugün internete sızdırıldı. Patent görüntüsünde hibrit telefonun çevirmeli kamera mekanizmasına sahip olduğu görüldü. Ancak bu kamera Asus ZenFone 7 ve 8’deki gibi değil, Samsung Galaxy A80’dekine oldukça benziyor. Şirket Galaxy A80’e benzer bir kamera yapısına sahip telefon hayal ederken, tasarımının da OPPO Find X’e benzediği tahmin ediliyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.