Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 14, 2021 17:25

Samsung Oyuncu Telefonu Geliyor!

Güney Koreli teknoloji devi şimdi de oyuncu telefonu üretmeye hazırlanıyor. Xiaomi'ye rakip Samsung oyuncu telefonu geliyor.
Samsung Oyuncu Telefonu Geliyor!

Günümüzün en iyi oyuncu telefonlarını Çinli teknoloji devi Xiaomi üretmeye devam ederken geçtiğimiz günlerde de AnTuTu listesi de yayınlandı. Yayınlanan liste de Black Shark 4 oyuncu telefonu en yüksek puanı alarak listenin başında yer almıştı. Yayınlanan liste de en güçlü 10 Android telefonu yer almış ve ilgi odağı haline gelmişti. Birbirinden farklı telefonların yer aldığı liste de oyuncu telefonları ilk sıraları doldurmuştu. Oyuncu telefonlarına olan ilgi arttıkça yeni oyuncu telefonları da duyurulmaya devam ediliyor. Samsung oyuncu telefonu üretmeye hazırlanıyor.

2021 yılının en büyük akıllı telefon üreticisi olan Güney Koreli şirket, yeni amiral gemileri ile güzel satış rakamlarına ulaşmaya devam ediyor. Şirket yakında bir oyuncu telefonu üretecek ve bu telefon ile oyunculara özel bir tasarım sunacak.

"<yoastmark

Samsung Oyuncu Telefonu Geliyor

Mobil oyunların hayatımızdaki yeri artmaya devam ederken oyun odaklı teknolojik ürünler de üretilmeye devam ediyor. Şirket birbirinden farklı amiral gemilerinden sonra şimdi de oyuncu telefonu üretmeye hazırlanıyor. Edindiğimiz bilgilere göre şirket aktif hayranları oyun bir oyun için akıllı telefon üretecek. Fan şeklinde aktif bir soğutma sistemine sahip bir telefon üzerinde çalıştığı ortaya çıkan şirket, kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunacak. Cihaz hakkında ne yazık ki daha fazla bilgi yer almıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.