Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 14, 2021 21:57

Samsung Galaxy A11 Son Telefon Oldu!

Samsung Galaxy A11 Android 11 tabanlı olan One UI 3.1'i alan son bütçe dostu telefon oldu. Güncelleme şuan da indirilebilir durumda.
Samsung Galaxy A11 Son Telefon Oldu!

Akıllı telefon dünyasının lideri olan Samsung yine güncellemelere doymuyor. Yıl başından bu yana aralıksız güncelleme yayınlayan Güney Koreli şirket Android 11 ile güçlenmeye devam ediyor. 2021 yılının en iyi telefon modellerini piyasaya süren şirketler arasında yer alan Samsung geçtiğimiz günlerde de iki farklı Galaxy telefon için Android 11 güncellemesi yayınlamıştı. Virüse rağmen hız kesmeyen şirket güncellemelere doymadı ve yine Android 11 temalı bir güncelleme yayınladı. Güncelleme hızla diğer akıllı telefonlardaki yerini aldı. Şirket Galaxy A11 için One UI 3.1 güncellemesini duyurdu.

Haftalardır Android 11 temalı One UI 3.1 güncellemesini cihazlara getirmeye devam eden şirket, kullanıcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Orta segment telefonlarda da çalışan yeni güncelleme, yayılmaya devam ediliyor. Şirket bugün de bütçe dostu bir telefon modeli için güncellemenin yayında olduğunu duyurdu.

Galaxy A11

Galaxy A11

Galaxy A11 İçin One UI 3.1 Yayınlandı

A115MUBU2BUE1 sürüm numaralı One UI 3.1’i alan son bütçe dostu telefon modeli olarak karşımıza çıkan cihaz şuan da güncellemeye sahip. Android 11 yeniliklerini ve özelliklerini alan telefon, 2020 yılının Mart ayında lansmana çıkmıştı. Aşağı yukarı 1 yıl sonra Android 11’e kavuşan telefon, hem görünümü hem de özellikleri bakımından baştan aşağı değişti. Yeni kullanıcı arayüzü daha şık bir görünüm olarak kullanıcılara sunulurken, beraberin de güvenlik yaması da getiriyor. Bunlara ek olarak güncelleme pek çok yaşam kalitesini de beraberin de getiriyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.