Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 14, 2021 17:05

Netflix’ten Sürpriz Fatih Terim Açıklaması!

Pek çok ünlü sporcunun belgeselini yapan Netflix bu defa Fatih Terim belgeseli çekeceğini açıkladı. Detaylara göz atıyoruz.
Netflix’ten Sürpriz Fatih Terim Açıklaması!

Dünyanın önde gelen çevrimiçi içerik üreticisi Netflix Fatih Terim Belgeseli çekeceğini açıkladı. Netflix Türkiye’nin Twitter hesabından yapılan açıklamaya Fatih Terim’den hemen yanıt geldi.

Dünya genelinde pek çok sporcu ünlü sporcu için belgesel çeken Netflix bunlara bir yenisini ekliyor. Fatih Terim belgeseli için kolları sıvayan platform, Twitter hesabı üzerinden “Topun olduğu yerde pozisyon aldık, bekliyoruz @fatihterim hocam. Fatih Terim belgeseli yakında Netflix’te.” paylaşımında bulundu. Netflix’in paylaşımına da Terim Twitter hesabı üzerinden “Kameraları, ışıkları hazırla @netflixturkiye başlıyoruz…” yanıtını verdi.

Sosyal Medyada Tepkiler Yükseldi

Netflix’in belgesel açıklamasının ardından rakip takım taraftarlarından üyelik iptali açıklamaları anında geldi. Kısa süre içerisinde gümden olan #netflixiptal hashtag’i Twitter’da gündem oldu.

Öte yandan 15 Mayıs Cumartesi günü Süper Lig’de şampiyonun belirleneceği maçlar oynanacak. Belki de averaj sonucu belirlenecek şampiyonluk öncesi Netflix’in belgesel açıklaması epey tepki çekti.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.