Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 14, 2021 15:22

Huawei FreeBuds 4 Tasarımı Ortaya Çıktı!

19 Mayıs'ta birbirinden farklı ürünler tanıtacak olan Huawei FreeBuds 4 tasarımı ile dikkatleri çekecek. Yeni kulaklığın görüntüsü yayınlandı.
Huawei FreeBuds 4 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Teknoloji dünyasının kızışmaya devam ettiği şu günler de yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Huawei şirketi birbirinden farklı ürünlerini karşımıza çıkarmaya hazırlanırken kullanıcılar da merakla bekliyor. 19 Mayıs’ta MateBook 16‘ya ek olarak pek çok yeni ürününü tanıtacak olan şirket Mayıs ayını adeta dolu dolu getirecek. Haziran ayında da iki ürün tanıtacak olan şirket, yepyeni ürünleri ile rakiplerine göz dağı verecek. Şirketin sıradaki kulaklık modeli olan Huawei FreeBuds 4 tasarımı nihayet belli oldu. Kulaklık oldukça şık görünüyor.

Birbirinden farklı ürünleri piyasaya sürmeye hazırlanan Huawei adından epey söz ettirecek. Ultra gürültü engelleyici kulaklık modeli ile haberlerimize konu olan şirket, kulaklığın ilk resmi görselini yayınladı. Merak konusu olan kulaklık 19 Mayıs’ta lansmana çıkacak.

"<yoastmark

Huawei FreeBuds 4 19 Mayıs’ta Tanıtılacak

19 Mayıs’ta MateBook 16, Wathc 4X, Body Fat Scale 3 Pro ve daha fazla cihazı karşımıza çıkaracak olan şirket yeni kulaklık modeli ile adından söz ettirecek. Şirketin yeni kulaklık modeli olan FreeBuds 4, hemen hemen FreeBuds 3 tasarımına yakın görünüyor. Karbon siyahı ve gümüş renk seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan kulaklık, tasarımı ile çarpıcı görünecek. Kulak içi tasarımı ile kullanıcılardan tam puan alacak olan kulaklık modeli daha iyi gürültü azaltacak. Gürültünü ortamlar da daha kusursuz bir yapıda olması beklenen kulaklık için farklı renk tasarımlarının da gelmesi mümkün olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.