Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 14, 2021 14:55

Honor 50 Serisi İçin Sevindirici Haber Geldi!

Huawei tarafından satıldıktan sonra ivme kazanan Honor markasi yeni telefon serisi olan Honor 50 serisini karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor.
Honor 50 Serisi İçin Sevindirici Haber Geldi!

Akıllı telefon pazarına katılmak için günleri sayan Honor 50 serisinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. Huawei tarafından satıldıktan sonra ivme kazanan Honor markası ülkemizde de yakından tanınıyor. Günümüze kadar pek çok akıllı telefon ile ülkemizde de ciddi satışlar gerçekleştiren telefon markası yeni gelişmeler ile radarımıza yakalanmaya devam ediliyor. Markasının yeni telefon serisi olan 50 serisi hakkında bugün yeni bir detay daha gün yüzüne çıktı. Şirketin beklenen telefon serisini bu ay içerisinde tanıtması ve hakkında daha fazla bilgi vermesi bekleniyor.

Ne zaman duyurulacağı bilinmeyen ancak varlığı resmi kaynaklar tarafından doğrulanan P50 serisi merakla beklenmeye devam ediliyor. Bazı özellikleri çeşitli sızıntılar ile ortaya çıkan telefonun henüz özellikleri de resmi olarak duyurulmadı ve onaylanmadı. Bugün de beklenen telefon serisi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Honor 50

Honor 50

Honor 50 Ve 50 Pro, 66W Ve 100W Şarj Desteğine Sahip Olacak

Bugün internete düşen bilgiler ile edindiğimiz detaylara göre şirketin yeni telefonu 50 66W, 50 Pro ise 100W şarj desteğine sahip 3C sertifikası ile karşımıza çıkacak. As MyFixGuide raporlarına yansıyan detaylar da listede iki farklı akıllı telefon modelinin yer aldığı ve bu modellerin de 66W ve 100W olmak üzere iki sertifikaya sahip olduğu görülüyor. İki halka içeren bir kamera kurulumuna sahip olacağı bilinen telefon serisi, Snapdragon 870 ve Snapdragon 888 işlemciden güç alacak. 4.400mAh pile sahip olduğu bilinen telefonlar, 6.79 inç AMOLED 120Hz yenileme hızına sahip ekranlar ile piyasaya sürülecek.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.