Mobil Mayıs 14, 2021 20:24

HONOR 50 Birkaç Dakikada Full Çekecek! Bismillah!

Üst düzey telefonların aranan ismi HONOR bu sefer çok iyi bir hızlı şarj özelliği sunuyor. HONOR 50 hızlı şarj sertifikasını aldı.
HONOR 50 Birkaç Dakikada Full Çekecek! Bismillah!

Huawei’den ayrıldıktan sonra kendini aşan teknoloji devi HONOR, gittikçe daha da ilerliyor. HONOR 50 serisinin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Piyasaya sürülmeden önce, bu serideki telefonların özellikleri internette ortaya çıkmaya başladı. Geçtiğimiz birkaç gün içinde tasarımları ve bazı teknik özellikler sızdırıldı. Şimdi, bu telefonlar da temel sertifikaları almaya başladı.

Dünyaca ünlü tipster sitesi Digital Chat Station’a göre, iki HONOR 5G akıllı telefon Çin’in 3C sertifikasına sahip. Listelere göre, bu telefonlar sırasıyla NTH-AN00 ve NRA-AN00 model numaralarını taşıyorlar. İlginç bir şekilde, HONOR 50’nin olduğuna dair bir söylenti şimdilik yok ancak büyük olasılıkla bu seri olacak.

Listeler NTH-AN00’ün (olası HONOR 50) bir HW-110600C00 66W şarj cihazıyla birlikte gönderileceğini söylüyor. Bu, HONOR V40 serisi ile birlikte gelen güç adaptörünün aynısıdır. Diğer bir deyişle, HONOR 50’nin 66W hızlı şarjı desteklemesi bekleniyor. Pro modeli ise büyük olasılıkla 100W hızlı şarjı destekleyecek. Öte yandan Qualcomm Quick Charge 5 hızlı şarj sistemine sahip olacağı biliniyor. Serinin temel modeli MediaTek Dimensity 1200 SoC’ye sahip olması beklenirken, Pro’nun Qualcomm Snapdragon SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Pro Plus modelinin de olacağı söyleniyor ancak şimdilik bu konuyla ilgili bilgi mevcut değil.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.