Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 14, 2021 17:53

Eşsiz Kameraya Sahip Cubot X50 Göründü! Çok Satar Çok

Gün geçmiyor ki akıllı telefon pazarına bir yeni telefon daha katılmasın. Cubot X50 adında yeni bir telefon ortaya çıktı ve kamerası çok iyi.
Eşsiz Kameraya Sahip Cubot X50 Göründü! Çok Satar Çok

Şu sıralar Honor 50 serisinin piyasaya sürülmesi merakla beklenmeye devam edilirken hem ülkemiz de hem de dünya da Covid-19 salgını devam ediyor. Virüsün vakaları artırması piyasaya yeni teknolojik ürünlerin çıkmasını ertelerken şirketler online etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Evlere kapandığımız şu günler de yepyeni telefonlar da ortaya çıkıyor. Saatler önce Cubot X50 adında yeni bir telefon daha internette ortaya çıktı. Biz de telefonu araştırdık ve nedir ne değildir gerekli bilgileri toplamayı başardık.

Radarımıza yakalanan yeni bilgiler arasında piyasaya çıkacak olan telefonların kamera özelliklerine biraz daha önem vereceğini gördük. Ekran ve pil kapasitesi ile büyümeye giden telefon üreticileri artık cihazların kamera özelliklerine odaklanacak gibi görünüyor. Bugün ortaya çıkan X50 telefon modeli de kamerası ile can yakacak.

Cubot X50

Cubot X50

Cubot X50 Eşsiz Kameraya Sahip Olacak

Bazı üst düzey kamera modüllerine sahip olarak karşımıza çıkacağı bilinen akıllı telefon modeli, paranın karşılığını veren bir cihaz olacak. Kamera özellikleri ile eşsiz olacak olan telefonun fiyat etiketinin de oldukça uygun olacağı iddia ediliyor. Teknik olarak cihaz 64MP f/1.8 birincil lens, 16MP f/2.4 ultra geniş kamera ve 5MP f/2.2 makro kamera içeren dörtlü kameraya sahip olacak. Cihazın ön tarafında da kullanıcılara 32MP’lik bir kamera sunulacak. Kameralar özellikle düşük ışıklı alanlarda her türlü ortamda daha iyi performans gösterecek şekilde kalibre edilmiş şekilde karşımıza çıkacak. Olağanüstü donanımın yanı sıra yazılım da ayrıntılı fotoğraflar sunacak şekilde ayarlanmış olacak. Süper gece modu ile eşsiz fotoğraflar yakalamamıza izin verecek olan telefon, pro moda da sahip olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.