Akıllı Telefon Mayıs 14, 2021 19:27

Ekmek Kızartma Makinesi Üreticisi Şirket Akıllı Telefon Üretmeye Hazırlanıyor!

Akıllı telefonlara olan ilgi arttıkça bazı şirketler de bu alana doğru kaymaya başladı. Balmuda şirketi akıllı telefon üretmeye hazırlanıyor.
Ekmek Kızartma Makinesi Üreticisi Şirket Akıllı Telefon Üretmeye Hazırlanıyor!

Bildiğiniz üzere akıllı telefon pazarı 2020’ye nazaran bu yıl yüzde 25 daha büyüdü. Bu gelişmeye geçtiğimiz haftalar da yaptığımız haberler de belirtmiştik. Buna ek olarak haberlerimiz de 2021’in ilk çeyreğin de 346 milyon akıllı telefonun da piyasaya sürüldüğünden söz etmiştik. Günümüzde akıllı telefonlara ilgi artmaya devam ederken telefonların hayatımızdaki önemi de artıyor. İşlerimizi telefondan takip ediyor, faturaları telefonumuz üzerinden yatırıyor kısaca hemen hemen her alanda akıllı telefonlardan faydalanıyoruz. Hal böyle olunca bazı teknoloji firmaları da akıllı telefon üretmek için kolları sıvadılar. Ekmek kızartma makinesi üreticisi olan Balmuda şirketi yakın da akıllı telefon modellerini karşımıza çıkaracak.

Birbirinden farklı makineler üreten ve hem Avrupa’ya hem de Asya’ya sevkiyatlar yapan şirket bugün akıllı telefon pazarına giriş yapmak istediğini ve çalışmaların başladığını duyurdu. Bakalım rekabete ortak olabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Balmuda

Balmuda

Balmuda Akıllı Telefonlar Geliyor

Samsung şu sıralar oyuncu telefonu üzerinde çalışmaya başlarken ekmek kızartma makinesi üreticisi de akıllı telefon pazarına girmeye hazırlanıyor. Ekmek kızartma makinesine ek olarak tost makineleri de üreten şirket, yakın da akıllı telefon pazarında kendi telefonları ile boy göstermeye hazırlanacak. Balmuda’nın resmi kaynakları aracılığıyla edindiğimiz bilgiler de şirketin Kasım ayına kadar yeni akıllı telefon modellerini piyasaya sürmeyi planladığı ifade ediliyor. Benzersizlik açısından en iyi telefonları sunmayı vadeden şirket, ilk yıl 24.6 milyon dolarlık satış gerçekleştirmeyi umuyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.