Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 13, 2021 19:56

Samsung Android 11’lenmeye Devam Ediyor!

Teknoloji devi Samsung bu sabah Galaxy M02s ve Galaxy F02s için Android 11 tabanlı One UI Core 3.1 güncellemesi yayınladı.
Samsung Android 11’lenmeye Devam Ediyor!

Bu yılın başından beri hem piyasaya yeni akıllı telefon sunan hem de eski yeni demeden güncellemeler yayınlayan Güney Koreli şirket kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Birbirinden farklı telefon modelleri için onlarca farklı güncelleme yayınlayan şirket güvenliğe de önem veriyor. Dört yıl önce piyasaya sunduğu telefon modellerine dün Nisan 2021 güvenlik yamasını getiren şirket, bu sabah saatlerinde de Galaxy M02s ve Galaxy F02s için Android 11 tabanlı One UI Core 3.1 güncellemesini yayınladı.

Geçtiğimiz haftadan bu yana işletim sistemi denince Huawei HarmonyOS 2.0 akıllara geliyordu. Android 11 tabanlı MIUI 12.5 ile de kapışan işletim sistemi oldukça kaliteli bir deneyim sunmaya devam ederken Güney Koreli şirkette kendi işletim sistemine yatırım yapmaya devam ediyor. Şirket yine kullanıcılarına UI Core 3.1 yeniliklerini sunmaya devam etti.

"<yoastmark

Samsung One UI Core 3.1 Güncellemesi Dağıtmaya Devam Ediyor

Geçtiğimiz günler de Samsung’un Galaxy A02s ve Galaxy A12 akıllı telefon modelleri için Android 11 güncellemesini yayınladığından söz etmiştik. Şirket bugün de Galaxy M02s ve Galaxy F02s akıllı telefon modelleri için Android 11 güncellemesini yayına aldı. Android 11 yeniliklerini kullanıcılarına sunmaya devam eden şirket bu güncelleme beraberinde en yeni güvenlik yamasını da karşımıza çıkarıyor. Güncelleme M02s için M025FXXU2BUDC, Galaxy F02s için ise E025FXXU1BUDC sürüm numarası ile yayınlandı. Güncellemenin dosya boyutu ve içeriği henüz açıklanmadı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.