Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 13, 2021 10:51

realme 8 Ve 8 5G İçin Meşaleler Yakıldı!

2021'in ikinci çeyreğinde olduğumuz şu günler de yeni telefonlar duyurulmaya devam ediliyor. realme 8 serisi Avrupa'da lansmana çıktı.
realme 8 Ve 8 5G İçin Meşaleler Yakıldı!

Covid-19 salgınının devam ettiği şu günler de bazı telefon üreticileri lansmanlarını erteliyor bazıları da online etkinlikler ile telefonlarını duyurmaya devam ediyorlar. Hindistan’daki salgın o kadar fazla ki iPhone 12 üretim tesisin deki çalışanların yarısından fazlası virüse yakalandı. iPhone 12 üretimi hem yavaşladı hem de yarı yarıya düştüğü bilgisi geldi. Buna ek olarak dün öğlen saatlerinde de 5 farklı telefon üreticisinden Hindistan kararı geldi. Asus ve Vivo gibi şirketler yeni amiral gemilerinin Hindistan lansmanını virüsten dolayı ertelediklerini duyurdu. Daha önce haberlerimiz de yer alan realme 8 ve 8 5G akıllı telefon modelleri Avrupa’da piyasaya sürüldü.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalar da realme marka yeni telefonlar Asya Pasifik bölgesinde lansmana çıkmış ve Avrupa’ya da yakında geleceğinden söz edilmişti. Şirket sözünü tuttu ve yeni akıllı telefon modellerini Avrupalı kullanıcılarının beğenisine sundu.

realme 8

realme 8

realme 8 Ve 8 5G Avrupa’da Piyasaya Sürüldü

Standart model 4GB ve 6GB RAM varyantlarına ek olarak 64GB ve 128GB depolama seçenekleri ile piyasaya sürülen yeni akıllı telefon serisi farklı renk seçeneklerine de sahip. Üç farklı renk ile kullanıcılara sunulan telefonlar fiyat etiketleri ile birbirlerinden ayrılıyor. 4GB + 64GB varyant 199 euro, 6GB + 128GB varyant ise 219 euro olarak karşımıza çıktı. Gelelim 5G varyantına. 5G varyantı da iki farklı seçenek ile karşımıza çıktı. 4GB + 64GB, 6GB + 128GB olmak üzere iki seçenek ile sunulan 8 5G modeli fiyatı ile artışa gitti. 5G model 199 euro ve 249 euro fiyat etiketleri ile satılacak. Cihazların satışları 20 Mayıs’ta başlayacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.