Nubia Mayıs 13, 2021 14:27

Nubia Z30 Pro Tanıtım Videosu Ortaya Çıktı!

ZTE markası olan Nubia, Z30 Pro modelinin tanıtım videosunu yayınladı. Cihazın özellikle kamera tasarımı başka bir modeli andırıyor!
Nubia Z30 Pro Tanıtım Videosu Ortaya Çıktı!

Bir ZTE markası olan Nubia paylaştığı tanıtım videosuyla Z30 Pro akıllı telefon modelinin tanıtımını yaptı. Dört dakika uzunluğunda olan bu video, cihazın özellikle gece fotoğrafçıları için ideal seçim olacağını anlıyoruz. Aynı zamanda videoda cihazın kendisini de görmek mümkün. Hatta kamera tasarımı ise bize başka bir modeli anımsatmadı diyemeyiz. Cihazın kamera kurulumu ve tasarımı Axon 30 Ultra ile epey benzer olsa da kamera modüllerinin yanındaki nubia yazısı kendine ait olan o özgünlüğü bu modele katıyor.

 

Eğer ki hatırlamak gerekirse ZTE Axon 30 Ultra 64MP geniş açılı + 64MP ana kamera + 64MP ultra geniş açılı + 8MP telefoto kamera kurulumuna sahipti. Aynı kurulumun Z30 Pro modelinde de kullanılacağı bilgisine sahibiz.

Nubia Z30 Pro Ekran Altı Kamera Kullanacak! 

Z30 Pro modeli aynı zamanda ZTE’nin yeni teknolojisi olan ekran altı kamerayı kullanacak. Bunun doğruluğu ise cihazın görüntülendiği bir gizli çekim görsel sayesinde kanıtlanıyor.

ZTE Nubia Z30 Pro

Cihazın tanıtıldığı videoya epey bir soru yöneltiliyor. Hatta ortada bazı iddialar da dolaşıyor. 20 Mayıs’ta tanıtılması beklenen bu cihazlardan standart versiyonunun Snapdragon 870 yonga seti tarafından güç alması bekleniyor. Aynı zamanda Pro modelin ise Snapdragon 888 amiral gemisi çipi tarafından güç alacağı düşünülüyor. Bakalım kullanıcılar bu cihazlardan memnun kalacaklar mı.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.