Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 12, 2021 17:58

ZTE Nubia Z30 Pro Ekranı ile iPhone’u Ağlatacak!

ZTE'nin yeni bombası için geri sayım başladı. ZTE Nubia Z30 Pro için bugün ilk görsel paylaşıldı. Ekran cillop gibi olacak.
ZTE Nubia Z30 Pro Ekranı ile iPhone’u Ağlatacak!

ZTE’nin bir süredir konuşulan ZTE Nubia Z30 Pro modeli için bugün müjdeli haber geldi. 20 Mayıs 2021 tarihinde tanıtılacak olan telefon ekranı ile rakiplerine özellikle de iPhone’a göz dağı verecek. Bildiğiniz gibi ZTE Axon 20 ile ilk defa ekran altı kamera teknolojisine geçiş yapılmıştı. Bu sayede tam ekran deneyimi sunulmuştu. ZTE şimdi bu teknolojiyi Nubia serisine getirmeyi planlıyor.

Nubia serisinde de ekran altı kamera teknolojisi kullanacak olan ZTE, yine tam ekran deneyimini kullanıcıları ile buluşturacak. Nubia Z30 Pro hakkında henüz pek bir şey bilinmiyor. Yine de Weibo’da yayınlanan görsel telefonun zarif bir tasarım ile geleceğini gösteriyor. Ekranın altına entegre edilecek olan kamera AMOLED panel ile desteklenecek.

Arka tarafta ile optik ve dijital kombinasyonlu hibrit 100 kat zoom yapabilen ana kameranın yer alacağı söyleniyor. Bu kamera muhtemelen 64 Megapiksel çözünürlüğünde olur. Arka kameradan bahsetmişken, sızıntıların telefonun üçlü veya dörtlü kurulum ile geleceğini gösterdiğini belirtelim. Ekran altı kameranın ise 20 MP ve üzerinde olması bekleniyor.

ZTE Nubia Z30 Pro

İlk olarak Çin’de satışa sunulacak olan bu modelin Avrupa pazarına biraz gecikmeli olarak geleceği söyleniyor. Snapdragon 888 yonga setinden besleneceğini düşündüğümüz Nubia Z30 Pro, telefonda gerçek tam ekran isteyenlerin beklentisini fazlasıyla karşılayacak gibi görünüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.