Xiaomi Mayıs 12, 2021 13:32

Xiaomi BrandZ 2021 Listesinde İlk Beşte! Xiaomi İçin Büyük Onur

Xiaomi BrandZ 2021 yılı listesinde pek çok Çinli marka arasından sıyrılıp ilk 5 sırada kendine ait bir yer bulmayı başarıyor!
Xiaomi BrandZ 2021 Listesinde İlk Beşte! Xiaomi İçin Büyük Onur

Çin’de pek çok dev üreticinin olduğunu biliyoruz. Özellikle son dönemler düşünüldüğünde Huawei ve Xiaomi kendi arasında rekabet içerisinde. Peki bu rekabeti en azından bu seferlik kimin kazandığını nasıl öğrenebiliriz? İşte o liste açıklandı. Xiaomi, BrandZ 2021 yılı listesinde 4. olmaya hak kazandığını duyurdu! BrandZ listesinde 50 adet global Çinli marka bulunuyor. Listede üreticiler haricinde pek çok isim de var. Gelin detayları inceleyelim.

Xiaomi BrandZ 2021 Listesinde 4. Oluyor!

Xiaomi Brandz

Yukarıdaki görseli Xiaomi bugün Weibo üzerinden bir gönderi olarak paylaştı. Posterde Xiaomi’nin BrandZ listesinde dördüncü olduğu paylaşılıyor. Xiaomi aynı zamanda Çinli markaların coronavirüs pandemisi sırasında bile güçlü bir şekilde ayakta kaldığını ve büyümesine devam ettiğini söyledi. Aynı zamanda kullanıcılarına da kendilerini bu listede dördüncü yaptıkları için teşekkürlerini sundu. Son olarak ise herkes için daha iyi teknolojik tecrübeler yaşatacağını, gelecekteki çalışmalarına ise bu yönde devam edeceğini ekledi.

Listenin ilk üçüne bakacak olursak sırasıyla Alibaba, ByteDance ve Huawei’yi görmekteyiz. Şimdilik Huawei’yi Xiaomi’nin önünde görmekteyiz ancak bu rekabet kısa vadede sona erecek gibi gözükmüyor. Dolayısıyla bu listelerde her iki markanın da adını görmeye alışsak iyi olur! Listelere dönmüşken, Xiomi’nin Fortune 500 Global markalar listesinde de yer aldığını belirtelim. O listede de Amazon, Alphabet, Facebook, JD.com, Tencent ve Alibaba gibi bazı teknoloji devleri bulunuyordu.

Listelerden görebileceğimiz üzere şirketler ürettikleri ve kullanıcılarını memnun etmeyi başarabildikleri cihazlarla kendilerini geliştirmeye devam ediyorlar. Umarız ki bu rekabet kullanıcılara olumlu yansımaya devam eder.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.