Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 12, 2021 12:27

Samsung Liderliğini Korumaya Devam Ediyor!

2021'in başından bu yana çeşitli güncellemeler yayınlayan Samsung, Android güncellemeleri ile bu alanda liderliğini korumaya devam ediyor.
Samsung Liderliğini Korumaya Devam Ediyor!

Aylardır hemen hemen her gün haberlerimiz de Samsung güncellemelerinden ve akıllı telefon modellerinden bahsettik. Diğer bir yandan yeni tablet modelleri ile adından söz ettiren şirket bizim olduğu kadar rakip firmaların da takibi altında. Dün iki farklı akıllı telefonu için Android 11 güncellemesini yayınlayan şirket, Android 11‘i diğer cihazlara da getirmeye hazırlanıyor. Aylardır durmadan bıkmadan peynir ekmek gibi güncellemeler yayınlayan şirket bu alandaki liderliğini de koruyor. Edindiğimiz yeni bilgilere göre Güney Koreli teknoloji devi Android güncellemelerinde de liderliğini korumaya devam ediyor.

Hindistan’da 6 farklı telefonu piyasaya sürmek için geri sayıma devam eden şirket yepyeni gelişmeler ile haberlerimize konu oldu. Aylardır pek çok telefon modelini karşımıza çıkaran şirket yayınladığı güncellemeler ile de kullanıcıların yüzünü güldürüyor.

Samsung

Samsung

Samsung Android Güncellemelerinde Açık Ara Önde

Bugün gelen bilgiler ile şirketin bir başarısı daha ortaya çıkmış oldu. Android güncellemelerin de rakipsiz olduğu ifade edilen şirket, rakiplerine epey fark attı. 2020 yılından bu yana düzenli olarak yayınlanan güncellemeler şirketin Android konusundaki kararlılığını da gözler önüne seriyor. Mayıs ayının ilk haftasın da Mayıs 2021 güvenlik yamasını da ilk kez yayınlayan şirket olan Güney Koreli teknoloji devi, güncellemelerine kaldığı yerden devam edecek. Şirket telefonlara sayısız güncelleme yayınlamaya devam edecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.