Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 12, 2021 21:56

Samsung Galaxy Jump Fiyatı Belli Oldu!

Corona Virüsüne rağmen yeni telefonlar piyasaya çıkmaya devam ediyor. Ön siparişlere çıkmaya hazırlanan Samsung Galaxy Jump fiyatı belli oldu.
Samsung Galaxy Jump Fiyatı Belli Oldu!

Hindistan’daki vakaların artmasından dolayı akıllı telefonlarını piyasaya süremeyen Samsung şu sıralar ne düşünüyor bilinmiyor. 5 farklı telefon üreticisi Hindistan’daki vakalar nedeniyle akıllı telefonlarının çıkış tarihlerini ertelediler. Vakalar gün geçtikçe artmaya devam ederken ülkemizde de çeşitli önlemler alınmaya devam ediyor. Yakında piyasaya sürülmesi beklenen Samsung Galaxy Jump akıllı telefon modeli de Covid-19 engeline takılabilir. Yakın da ön siparişler de yer alacak olan telefon modelinin fiyat etiketi nihayet belli oldu. Beklenen telefonun özelliklerine de şöyle bir göz atalım.

1600×720 piksel 6.5 inç TFT ekran ile piyasaya sürülecek olan telefon, MediaTek Dimensity 720 5G SoC ile güç alacak. 4GB/6GB/8GB olmak üzere üç farklı varyantta karşımıza çıkacak olan cihaz da 128GB depolama olacak. 48MP ana kameraya ek olarak 8MP ultra geniş açı, 5MP makro sensör ve 2MP derinlik kamerası olmak üzere dörtlü kamera sistemi karşımıza çıkacak.

"<yoastmark

Samsung Galaxy Jump Fiyat Etiketi

KT Shop isimli teknolojik ürün mağazasında görünen telefon, 14 Mayıs’tan itibaren ön siparişleri kabul edecek. 266 dolar yani 2.250 TL olacak. Güney Kore dışında herhangi bir ülke de satışa açılıp açılmayacağı bilinmeyen telefon duyurulduğu günler de merak konusu olmuştu. Önümüzdeki günler de lansmana da çıkacak olan cihaz, Hindistan’a gidecek mi o da bilinmiyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.