realme Mayıs 12, 2021 8:23

Realme UI 2.0 Bu Modellere Her Gün Daha Yakın!

Realme UI 2.0 son hızda pek çok cihaza dağıtılmaya devam ediliyor. Hatta güncellemeyi alacak sıradaki üç cihaz dahi belli!
Realme UI 2.0 Bu Modellere Her Gün Daha Yakın!

Şirketlerin son zamanlarda özellikle Android güncellemeleri konusunda epey ilerici kararlar aldığına tanıklık ediyoruz. Örneğin Vivo Android güncellemelerini 3 yıla kadar uzatma kararı almıştı. Bu kararı gören OPPO tarafı ise 4 yıl güncelleme vermeye karar vermişti. Şirketler adeta kendi aralarında yarışıyorlar dersek yanlış olmaz. Bu markaların arasına yeni birisi daha ekleniyor. Henüz bir vaatte bulunmasa da geçmişten günümüze çıkarttığı cihazlara Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 güncellemesini veren Realme gözüne üç modeli daha kestirdi.

Güncelleme henüz erken erişim aşamasında olduğu için cihazına kurmak isteyen kullanıcıların çözümsüz hatalar ve desteklenmeyen uygulamalar gibi bazı sorunlarla baş etmek zorunda olduklarını bilmeleri gerekiyor. Aynı zamanda güncellemenin boyutunun da 5GB üzerinde olduğunu belirtmek gerek. Tüm bunları kabul ediyorsanız gelin şimdi hangi cihazların bu güncellemeyi aldığından bahsedelim.

Realme UI 2.0 c12

Realme UI 2.0 Bu Modellere Gelmek Üzere!

Realme X7 5G modeli kullanıcıları şu anda açık betaya katılabiliyorlar. Lakin belirtmek gerekir ki bu güncellemeyi sınırlı cihaz alabilecek. Aynı zamanda cihazınızın en az %60 şarjının olması gerekiyor. Sonrasında ise RMX3092PU_11.A.14 / RMX3092PU_11.A.16 ya da RMX3092PU_11.A.17 sürümündeki cihazlar bu güncellemeyi kurabilecek.

Aynı zamanda Realme C12 ve C15 modelleri de geçtiğimiz günlerde açık betaya geçtiler. Dolayısıyla bu üç cihazın da yeni Android güncellemelerine kavuştuğunu söyleyebiliriz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.