Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 12, 2021 15:24

POCO F2 Pro İçin MIUI 12.5 Müjdesi Geldi!

Xiaomi alt markalarını beslemeye devam ediyor. POCO F2 Pro için MIUI 12.5 güncellemesi yayınlandı. Cihaz yepyeni göründü.
POCO F2 Pro İçin MIUI 12.5 Müjdesi Geldi!

Bildiğiniz üzere Xiaomi 2020 Mart ayı sonun da Redmi K30 Pro‘yu yani POCO F2 Pro akıllı telefon modelini Çin’de piyasaya sürdü. Android 10 tabanlı MIUI 11 ile yayınlanan akıllı telefon modeli şuana kadar kullanıcıların da beklentisini karşılamayı başardı. Telefon aylar sonra Android 11 tabanlı MIUI 12’ye yükseltilerek kullanıcılara pek çok yeniliği de beraberin de getirmişti. Yeni görünümü ve özellikleri ile oldukça beğenilen kullanıcı arayüzü daha fazla cihaza gelmeye devam ederken, Xiaomi cephesinde de hareketlilik tüm hızıyla devam ediyor.

Piyasaya sürülmesinden aylar sonra yeni bir güncelleme haberi ile radarımıza takılan telefon modeli kullanıcılarının yüzünü güldürmeye devam edecek gibi görünüyor. Beğenilen telefon modeli için MIUI 1.5 güncellemesi bu sabah saatlerin de yayına alındı. Güncelleme kullanıcılar tarafından beğenilecek gibi görünürken sıradaki güncellemenin Çin’deki telefonlara gelmeye devam edeceği biliniyor.

POCO F2 Pro

POCO F2 Pro

POCO F2 Pro MIUI 12.5 Güncellemesi Aldı

Bu sabah saatlerin de V12.5.2.0.RJKCNXM sürüm numarası ile yayınlanan güncelleme kararlı beta olarak duyuruldu. MIUI’nin en son sürümü olarak kabul edilen 12.5 pek çok yeniliği de beraberin de kullanıcılara sunuyor. Şirket bir kaç haftadır Çin’deki telefonlarına bu güncellemeyi sunan şirket F2 Pro için çeşitli iyileştirmeleri de beraberin de getiriyor. Çin’de yayınlanan güncelleme yakın da diğer ülkelerdeki kullanıcıların da erişimine açılacak. Yeni kullanıcı arayüzüne ek olarak bazı özelleştirilebilir içerikleri de getiren güncelleme beğenileri toplamaya devam ediyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.