Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 12, 2021 17:36

OPPO ColorOS 11 İçin Start Veriyor!

Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO ColorOS 11 genel beta test programını bu ay başlatacak. Mayıs 2021 için beta test programı açıklandı. 
OPPO ColorOS 11 İçin Start Veriyor!

Birbirinden farklı telefon üreticileri akıllı telefon modelleri için farklı arayüzler tasarlamaya devam ediyor. Xiaomi markası MIUI 12.5 ile kullanıcılarının yüzünü güldürürken, Huawei ise HarmonyOS 2.0 işletim sistemi ile adından söz ettiriyor. Öte yandan Samsung One UI kullanıcı arayüzünü karşımıza çıkarmaya devam ederken diğer firmalar da boş durmuyor. OPPO ColorOS 11 için genel beta test programını duyurdu. Yeni işletim sistemi için resmi olarak duyuru yapan firma kullanıcılarını heyecanlandırdı.

Birçok yeni özelliği ve iyileştirmeyi destekleyen ColorOS işletim sistemi Android tabanlı olarak çalışıyor. Geçtiğimiz Eylül ayında duyurulan işletim sistemi uzun bir süredir geliştirilmeye devam ediliyordu. Nihayet geliştirilmesi tamamlandı ve artık test edilmeye başlandı.

"<yoastmark

OPPO ColorOS 11 İçin Mayıs 2021 Genel Beta Test Programını Açıkladı

Yol haritası resmi olarak duyuruldu. Şirket yaptığı duyuru da 19 Mayıs’tan itibaren A32 kullanıcılarının ColorOS’u deneyimlemeye başlayabileceklerini belirtti. 20 Mayıs’ta A11, A11x, 19 ve A9x kullanıcılarına sunulacak olan beta sürüm 26 Mayıs’ta da Reno Z kullanıcılarına sunulacak. Kullanıcılar yeni işletim sistemini beta olarak deneyimleyebilecek, özelliklerin tamamına erişerek her detaydan haberdar olabilecekler. Dileyen kullanıcılar belirtilen tarihler de güncellemeyi indirebilirler. Yeni işletim sistemi görünüm bakımından pek çok değişikliği beraberin de getirecek. Oldukça hoş tasarıma sahip olması beklenen işletim sistemi ülkemiz de ve dünya da kullanıma sunulacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.