Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 12, 2021 14:56

Huawei Watch 3 İçin Sevindiren Gelişme!

Telefonlarını adeta küllerinden doğuracak olan Huawei bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Huawei Watch 3 HarmonyOS ile gelecek.
Huawei Watch 3 İçin Sevindiren Gelişme!

HarmonyOS 2.0 işletim sistemini beta olarak telefon modellerine getirmeye devam eden Huawei cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz yıllar da duyurulan HarmonyOS işletim sistemi nihayet bu yıl küresel olarak lansmana çıkacak. EMUI 11’e nazaran daha az bellek kullanan ve daha az pil harcayan işletim sistemi, Android’e göre daha hızlı. Haziran ayında lansmana çıkması beklenen işletim sistemi bugün de güzel bir gelişme ile haberlerimize konu oldu. 19 Mayıs’ta piyasaya sürülecek olan Huawei Watch 3 pek çok HarmonyOS özelliğine ve yeni bir Wi-Fi sertifikasına sahip olacak.

Hatırlayacağınız üzere daha önce yaptığımız haberler de Huawei markasının 19 Mayıs’ta pek çok akıllı ürünü karşımıza çıkacağından söz etmiştik. Haberlerimiz de ürünlerin isimlerini de açıklamış ve şirketin hem Mayıs hem de Haziran ayını dolu dolu geçireceğinden söz etmiştik. Bugün yeni bir detay geldi.

"<yoastmark

Huawei Watch 3 HarmonyOS Özellikli Gelecek

Haziran ayın da MatePad 2 ve Watch 3 serisini kullanıcılarının beğenisine sunacak olan şirket bu akıllı ürünlerin de yeni HarmonyOS işletim sisteminde yer alan bazı özellikleri karşımıza çıkaracak. Bugün gelen bilgilere göre şirketin yeni akıllı saati Watch 3 için HarmonyOS işletim sistemine sahip GLL-AL00 model numaralı Wifi sertifikasına sahip olacağı ifade edildi. Sertifika tarihinin 6 Mayıs 2021 olduğu görülürken, 2.4GHz frekans bandını desteklediği belirtiliyor. Yeni akıllı saat serisi 2 Haziran’da lansmana çıkacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.