Honor Mayıs 12, 2021 20:25

Honor 50 Kamerada Yanılttı! Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Yoluna tek başına bağımsızca devam eden marka yeni bir cihaza hazırlanıyor, Honor 50. Yeni görüntüleri sızdırılan cihaz bizi yanıltmış!
Honor 50 Kamerada Yanılttı! Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Huawei’den ayrıldıktan sonra yoluna tek başına devam eden marka kısa süre önce Honor 50 serisini tanıtmıştı. Şirket Huawei ile bağlarını kopardıktan sonra kendini ispatlama çabası içerisindeydi. Bu nedenle bu seri Honor için oldukça önemli. Dolayısıyla kullanıcılara sürpriz olarak sunmak istiyorlar ancak bu her geçen gün daha da zorlaşıyor. Zira Nisan ayında ilk kez görüntüleri ortaya çıkan cihaz belki şu anda çıkış yapsa sürpriz olabilirdi ancak modelin yeni görselleri de sızdırıldı. Aradan haftalar geçtikten sonra cihaz bizi özellikle kamera tarafında kandırmayı başarmış diyebiliyoruz. İşte detaylar…

Honor 50 3 Kamera İle Geliyor! 

Honorun bu modeliyle alakalı ilk sızıntılar Nisan ayında elimize ulaşmış ve cihazın 2 adet dev kamera modülüne sahip olduğunu görmüştük. Aynı tasarımları Honor V40 ve Huawei Nova 8 serilerinde de görmüştük. Alışkın olduğumuz bu tasarıma ilaveten en önemli bilgi gün içerisinde Weibo’dan paylaşıldı. Cihaz tanıtımına yakın olarak bir kez daha aydınlatılmış oldu. Yine de ortada bir sorun var. Aşağıda görseli bulunan cihazın serinin hangi modeli olduğu bilinmiyor. Yine de biz bilinenleri paylaşalım.

Honor 50 Tasarım

Görselden de anlayabileceğiniz üzere modelin üç adet kamerası bulunuyor. Büyük ana sensör cihazın üst tarafında bulunurken ikincil  periskop kamera ve üçüncül sensör ise alt modüle yerleştirilmiş şekilde olacak. Weibo gönderisinden anlayabileceğimiz üzere cihazın rengi “Kobalt Mavisi” (tercüme edilmiş hâli) olarak geçiyor.

İçerisinde MediaTek Dimensity 1200 yonga seti bulunacak olan cihaz serisi bakalım kullanıcıları memnun etmeyi başarabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.