Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 11, 2021 13:26

Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulaklıklar Canlı Olarak Göründü

The Walkman Blog tarafından Sony WF-1000XM4 kulakların fotoğrafları yayınlandı. Kulaklık kısa bir süre içinde satışa çıkacak.
Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulaklıklar Canlı Olarak Göründü

Günümüzde kablosuz kulaklıkların kullanımı oldukça çoğalmış durumda. Sony tarafından kısa bir süre içinde tanıtılması beklenen Sony WF-1000XM4 model kablosuz kulaklıkların fotoğrafları The Walkman Blog tarafından yayınlandı. Kulaklıklar özellikle şık tasarımı ve gelişmiş özellikleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca The Walkman Blog tarafından kulaklığın şarj kutusu da yayınlandı.

Sony WF-1000XM4 Kablosuz Kulaklık Beklenen Teknik Özellikleri

Kulaklıkların bir önceki sürümünün şarj kutusu 5V ve 120mA’da şarj oluyordu. Yeni sürümde kulaklıklar firma tarafından geliştirilerek 5V ve 140mA’da şarj olduğu belirtildi. Bu sayede kablosuz kulaklıkların 10 dakikalık bir şarj ile 120 dakikalık oyun süresi sağlaması bekleniyor. Kısa sürede şarj olan kablosuz kulaklıklar oldukça iyi bir kullanım süresi vaat ediyor. Cihazın ayrıca kablosuz şarjı desteklemesi bekleniyor. Kulaklıkların tüm modern kodekleri desteleyeceği ve aktif gürültü engelleme özelliğinin bulunacağı tahmin ediliyor. FCC’den alınan bilgiye göre kablosuz kulaklıkların 9 Haziran’da satışa çıkacağını doğrulandı. Görüntülerde siyah renk olan kablosuz kulaklığın farklı renk seçenekleri de bulunacağı tahmin ediliyor.

Sony WF-1000XM4

Sızdırılan görüntülerde cihazın oldukça şık bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Kablosuz kulaklıkların aynı zamanda teknik özellikleri ve ses kalitesi de oldukça iyi olacağı tahmin ediliyor. Bir önce ki modele göre kulaklığın daha hız şarj olduğu ve daha uzun süre kullanım imkanı sunmasını bekliyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.