Mobil Mayıs 11, 2021 20:09

Nubia Z30 Pro Hem Yakışıklı Hem Elit! Of Of Of!

Kamerada çok iddialı bir amiral gemisi yolda. Nubia Z30 Pro harika özellikle geliyor. Profesyonel fotoğraf makinelerinin gözü yaşlı.
Nubia Z30 Pro Hem Yakışıklı Hem Elit! Of Of Of!

Nubia markası, Weibo hesabında, daha önce CEO Ni Fei tarafından duyurulan amiral gemisi akıllı telefonu Nubia Z30 Pro için duyuru tarihini resmen doğruladı. Açıklandığı üzere yeni ürün tanıtımı 20 Mayıs’ta gerçekleşecek. Nubia ayrıca yeni akıllı telefona adanmış ilk posteri yayınladı.

Dünyanın ilk ticari olarak piyasada bulunan, ekran altı kameralı cihazı, geçen Eylül ayında sunulan ZTE Axon 20 5G akıllı telefondu. Nubia Z30 Pro’nun ve Axon 20’nin kamerasının bilinmeyen neredeyse görünmez olan bir yeni nesil ön kameraya sahip olması bekleniyor. ZTE’nin mobil cihaz bölümünün başkanı olan Ni Fei, Şubat ayında MWC Shanghai’da yeni kamerayı sergiledi. Ön kameranın ekranın içinde görünmez olduğunu doğrulayan bir fotoğraf yayınladı.

Yaklaşan Nubia Z30 Pro hakkında çok az şey biliniyor. Beklendiği gibi, Z30 Pro akıllı telefon, 2,84 GHz’e kadar saat hızına sahip sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 888 işlemci, bir Adreno 660 grafik hızlandırıcı ve bir Snapdragon X60 5G modem alacak. İnternette görüntülere bakılırsa, akıllı telefon bir AMOLED ekran ve 100x hibrit yakınlaştırmalı bir dörtlü kamera ile birlikte gelecek. Özellikle ön kameradaki yeni teknolojinin pop-up kamera olmaksızın tam ekran konforu yaşatacak olması telefonu daha da ilgi çekici yapıyor.

Şimdilik bu aşırı karizmatik genç arkadaşın fiyatı bilinmiyor ancak amiral gemisi olduğu ve yeni teknoloji bulundurduğu için oldukça pahalı olacağını söyleyebiliriz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.