Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 11, 2021 16:55

Nubia Red Magic 6R Dörtlü Kamera İle Gelecek!

Akıllı telefon pazarı için gün saymaya başlayan Nubia Red Magic 6R yeni gelişmeler ile gündeme geldi. Cihaz dörtlü kamera ile gelecek.
Nubia Red Magic 6R Dörtlü Kamera İle Gelecek!

Daha önce de haberlerimiz de yer alan Nubia Red Magic 6R merakla beklenmeye devam ediliyor. Yakın da piyasaya çıkmaya hazırlanan akıllı telefon modeli bugün de bazı öne çıkan özellikleri ile haberlerimize konu oldu. Akıllı telefon pazarın da yüksek ses getirmesi beklenen telefon modeli, benzersiz özellikleri ile rakiplerine göz dağı verecek gibi görünüyor. Şu sıralar Corona Virüsü akıllı telefonların duyurulmasını ve satışlarını ciddi ölçüde etkilemeye başlarken, şirketler online etkinlikler ile ürünlerini tanıtmaya çalışıyorlar. Muhtemelen Red Magic 6R online bir etkinlik ile karşımıza çıkacak.

Yakın da piyasaya çıkış yapması beklenen şık tasarımlı Red Magic 6R farklı özellikler ile karşımıza çıkacak. Cihaz tasarımı ile kullanıcıların ilgisini çekecek ve özellikleri ile güzel bir performans sunacak gibi görünüyor.

"<yoastmark

Nubia Red Magic 6R Özellikleri

2400×1080 piksel çözünürlüğe sahip, 6.67 inç FHD ekran ile karşımıza çıkacak olan akıllı telefon, ön tarafında 16MP sensörlü tek kamera sunacak. Arka tarafında 64MP’lik ana bir kameraya sahip olacak olan cihaz aynı zamanda dörtlü kamera sensörünü karşımıza çıkaracak. 3C sertifikası ile kullanıcılara 55W hızlı şarj desteği getirecek olan telefonun bataryası 4.100mAh kapasiteye sahip olacak. 186 gram ağırlığa sahip olacak olan cihaz 6, 8 ve 12GB RAM seçeneklerine sahip olacak. 128, 256 ve 512GB’da depolama seçeneklerini karşımıza çıkaracak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.