Xiaomi Mayıs 11, 2021 19:10

Mi 11 Ultra İkinci Ekranı İle Şaşırtmaya Devam Ediyor!

Yalnızca birkaç hafta önce tanıtılan Mi 11 Ultra her kulvarda rekor kırmaya başlamıştı. Şimdi de ikinci ekranının kullanışlılığı olay oldu!
Mi 11 Ultra İkinci Ekranı İle Şaşırtmaya Devam Ediyor!

Xiaomi bu yılın yeni amiral gemisi cihazı Mi 11 Ultra modelini tanıttığı zaman çoğu kişi gibi biz de rekorlara koşacağını tahmin ediyorduk. Ancak bu kadarını kimse beklemiyordu. Cihaz hem performansı, hem pili ve şarjı, hem de kamerasıyla üst noktalara oynarken bir de kullandığı ikincil ekran var ki bugünkü konumuz kendisi. Zira bu ikincil ekranla video izlemek bile mümkünken oyun oynamanın yolunu bulmuşlar! İşte detaylar…

Mi 11 Ultra İkincil Ekranıyla İlgi Odağı Oluyor!

Kullanıcıların ve özellikle oyun severlerin cihazda en beğendiği özelliklerden biri şüphesiz ki ikinci ekranı oldu. Zira bu ekranla “Glory of Kings” gibi oyunlar dahi oynanabiliyor. Cihaz adeta bir başyapıt! Ufacık bir ekranda bile karakteri kontrol etmek ve haritada yürütmek mümkün. Daha öncesinde bu ekran ile alakalı Mi Band 5 ile aynı  ekranı kullandıklarına dair haberimiz olmuştu. O haberi yaparken Mi Band 5 ile oyun oynayamazsınız ancak Mi 11 Ultra size böyle bir imkan sunar diye söylemeyi unuttuysak affola!

mi 11 ultra oyun

Bu ikincil ekranla yapabildikleriniz ise adeta sonsuz. İsterseniz hava durumunu, mesajlarınızı, fotoğraflarınızı(GIF videolar da buna dahil) o ekrana yerleştirebilir ve hatta selfie fotoğraflar çekerken aldığınız görüntüyü anlık olarak bu ekrana yansıtabilirsiniz. Hatta arka kamerada gece görüşü özelliği olduğu için son derece karanlık ortamlarda bile parlak selfie fotoğrafları almak bu ekran sayesinde mümkün!

Cihaz hakkında yeni bilgiler elimize ulaştıkça siz değerli okurlarımıza aktaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.