Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 11, 2021 14:05

iPhone 13 Pro Ve Pro Max Detayları Sızdırıldı!

Apple'ın sıradaki amiral gemileri iPhone 13 Pro ve Pro Max modellerinin şemaları sızdırıldı. Cihazların görünümü az çok belli oldu.
iPhone 13 Pro Ve Pro Max Detayları Sızdırıldı!

Yıl sonuna doğru yeni amiral gemisi iPhone 13 serisini karşımıza çıkaracak olan Apple şirketi dün iPhone 15 ile gündeme gelmişti. Serinin 15’nci telefonunu 2023 yılında karşımıza çıkaracak olan şirket bu akıllı telefonun da kendi ürettiği 5G çipleri kullanacak. Aldığı bu karar ile birlikte çip sorununu ortadan kaldıracak olan şirket bu tür sorunlar ile boğuşmak zorunda kalmayacak. Katlanabilir bir telefon üzerinde de çalışan şirket yakında yeni akıllı telefon modellerini karşımıza çıkaracak. Kullanıcılar yeni telefon modelleri ile birlikte pek çok yeni özelliği de deneyimleme fırsatı elde edecekler. iPhone 13 Pro ve Pro Max detayları geldi.

Bildiğiniz üzere iPhone telefonlar hakkında yeni gelişmeleri yakından talip ediyoruz. Şirket bu yıl serisinin 13’ncü telefonunu karşımıza çıkaracak. Şirket yeni seri de oldukça dikkat çeken kameralar kullanacak.

iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro Ve Pro Max Kamera Özellikleri Oldukça Yakın Olacak

Şirketin kamera konusunda bu yıl iddialı olacağını pek çok kez belirtmiştik. Bugün gelen bilgilere göre 13 Pro ve Pro Max’in kamera özellikleri hemen hemen birbirlerine yakın olacak. Eski telefonlarına nazaran yeni telefon serisinde daha kalın kamera çerçeveleri kullanılacağı öğrenilen şirket, telefonları da daha kalın bir yapı da karşımıza çıkaracak. Kamera çıkıntısının da artacağı bilinirken, lenslerin ise kamera modülüne oldukça yakın olacağı öğrenildi. Pro modelin daha büyük kamera çıkıntısı ile lansmana çıkacağı söylenirken, serinin en iyi kamerasını karşımıza çıkarması bekleniyor. Pro Max modele özel sensör kaydırma stabilizasyonunun da olacağını belirtelim.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.