Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 11, 2021 17:10

Galaxy Tab S7 XL Lite Detayları Sızdırıldı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung'un yeni tablet modellerinden bir tanesi olan Galaxy Tab S7 XL Lite bir kez daha sızdırıldı. 
Galaxy Tab S7 XL Lite Detayları Sızdırıldı!

Yayınladığı güncellemeler ile adından söz ettiren Samsung şirketi yine tablet modelleri ile gündeme geldi. Yakın da yeni Galaxy Tab S7 serisini karşımıza çıkaracak olan şirket tablet modellerini farklı isimler de piyasaya sürecek. Normal ve Plus varyantına sahip tablet modelleri beklenirken şirketin oldukça farklı yapılar da tabletler çıkaracağı belli oldu. Katlanabilir telefonlar ile de yakından ilgilenen şirket yeni tabletleri ile kısa süre de beklenen başarıyı gösterecek gibi görünüyor. Şirketin yeni tableti FCC’de Galaxy Tab S7 XL Lite olarak göründü.

Farklı renk modelleri ile karşımıza çıkacağı öğrenilen tablet modeli yeni resimleri ile radarımıza takıldı. Şirketin bütçe dostu tablet modeli olarak karşımıza çıkacak olan yeni ürün, için destek sayfaları da açılmaya başlandı.

"<yoastmark

Galaxy Tab S7 XL Lite Farklı Renk Seçeneklerine Sahip Olacak

Bugün ortaya çıkan sızıntılar da cihazın mavi, gümüş ve beyaz renk seçenekleri ile piyasaya sürüleceği ortaya çıktı. Daha önceki tablet modellerin de pembe ve siyah renkler de yer almıştı. Bütçe dostu olacak olan tablet Snapdragon 750G yonga setinden güç alacak. 44W hızlı şarj desteği ile geleceği bilinen tablet 12.4 IPS LCD ekrana sahip olacak. S Pen kullanmaya da olanak tanıyacak olan cihaz, pil ömrü ile de beklentileri karşılamaya çalışacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.