Mobil Mayıs 11, 2021 18:25

Cubot X50 Geliyor! Ortalık Karışıyor Vaziyet Alın!

Akıllı telefon şirketi Cubot, yeni bir amiral gemisi telefonla karşımıza çıkacak. Cubot X50 yakında aramızda olacak. Heyecandan titriyoruz!
Cubot X50 Geliyor! Ortalık Karışıyor Vaziyet Alın!

Uygun fiyatlı telefon markalarının amiral gemisi modelleri çoğunlukla büyük markaların orta segmentine eşdeğer oluyor. Cubot X50  model akıllı telefon, dörtlü kamera kurulumuna sahip bir amiral gemisi olacak. Cubot gerçekten muhteşem bir titizlikle tasarladığı telefonunun 6.67 inç FHD + (1080 × 2400) çözünürlüğe sahip olduğunu bildirdi.

X50’nin arka kapağında AG buzlu cam malzeme kullanılmıştır. Bu camın özel dokusu sayesinde daha iyi bir tutuş sağlayarak telefonu tutuşu rahat hale getirmekle kalmıyor, aynı zamanda üstün bir görünüm ve his vererek parmak izine dayanıklı hale getiriyor. Cubot X50’nin amiral gemisi seviyesindeki kamerası kullanıcıların zorlu gece koşullarında bile fotoğraf çekmesini sağlayan sınıfının en iyisi gece modu gibi düzgün AI yazılımına sahiptir. Muhteşem portre çekimleri için faydalı olabilecek bir yüz güzelliği modu da yer alıyor. Ayrıca 32 MP  İlerleyen günlerde tüm kamera özellikleri belli olacak.

MediaTek Helio P60 yonga seti ile 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama telefona güç veriyor. X50’nin diğer özellikleri arasında iyi bir 4500 mAh pil, yana monte edilmiş parmak izi sensörü, biyometrik kimlik doğrulama, NFC yer alıyor. Bütün özellikleri ile konuşulmayı şimdiden başaran Cubot X50’nin  bütün özelliklerinin önümüzdeki iki hafta içinde belli olması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.