Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 11, 2021 15:36

Bedavadan Biraz Pahalı realme C20A Duyuruldu! İşte Özellikleri

Akıllı telefon pazarına yeni katılacak olan realme C20A resmi olarak duyuruldu. Cihazın özellikleri detaylı bir şekilde paylaşıldı.
Bedavadan Biraz Pahalı realme C20A Duyuruldu! İşte Özellikleri

Her geçen gün akıllı telefon dünyası için yepyeni telefonlar tanıtılmaya devam ediliyor. Corona Virüsünün tırmandığı şu günler de bazı telefon modellerinin tanıtımları ertelense de bazı şirketler online etkinlikler kapsamında yeni teknolojik ürünlerini karşımıza çıkarıyorlar. Geçtiğimiz haftalar da haberlerimiz de ye alan realme markasının yeni akıllı telefonu realme C20A bugün resmi olarak duyuruldu. Önce sızıntılar ile ortaya çıkan telefon bugün resmi olarak açıklandı. Şirket cihazın özelliklerini resmi olarak paylaştı.

Kendine has kullanıcı arayüzünü birer birer telefon modellerine getiren realme markası şu sıralar boş durmuyor. Rakipleri karşısında çeşitli adımlar atan şirket yeni akıllı telefonu ile gündeme geldi. Geçen hafta haberlerimiz de bahsettiğimiz C20A resmi olarak bugün detaylandırıldı.

realme C20A

realme C20A

realme C20A Helio G35 Yonga Seti İle Geliyor

Yakında piyasaya sürülecek olan C20A akıllı telefon modeli 6.5 inç HD ekran ile lansmana çıkacak. 5MP selfie kamerasına sahip olacak olan cihaz, arka tarafında ise 8MP’lik birincil kameraya sahip olacak. 2GB RAM ve 32GB depolama seçeneği ile standart bir telefon olacak olan C20A, Android 10 tabanlı realme kullanıcı arayüzü ile çalışacak. Helio G35 yonga setinden güç alacak olan mode, 5.000mAh batarya ile karşımıza çıkacak. Buna ek olarak cihazın 10W şarj girişine sahip olması bekleniyor. Demir grisi ve göl mavisi olmak üzere iki farklı renge sahip olacak olan telefonun fiyat etiketi 105 dolar yani 870.00 TL olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.