Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 10, 2021 20:24

Xiaomi Uygun Fiyatlı ve Gürültü Önleyici Kulaklık Tanıtacak

Akıllı telefon ve tabletleri kadar kulaklık modellerinde de iddialı olan Xiaomi, 13 Mayıs'taki etkinlikte yeni kulaklıklarını tanıtacak.
Xiaomi Uygun Fiyatlı ve Gürültü Önleyici Kulaklık Tanıtacak

Hem telefon hem de tablet alanların da oldukça iddialı adımlar atmaya devam eden Çinli teknoloji devi Xiaomi yeni bir etkinlik yapmaya hazırlanıyor. Covid-19 tehlikesi kapsamında online etkinlikler ile birbirinden farklı teknolojik ürünler karşımıza çıkmaya devam ederken piyasada kızışmaya devam ediyor. Ülkemizde ve dünya da oldukça sevilen Çinli dev yakın tablet modellerine ek olarak kulaklık modellerini de karşımıza çıkaracak. Başarılı işlere imza atmaya devam eden şirket, yeni kulaklık modellerin de gürültü önleyici pek çok yeniliği karşımıza çıkaracak gibi görünüyor.

Aslında daha önce yaptığımız haberler de Çinli telefon üreticisinin yakın da gürültü önleyici bir kaç farklı kulaklık ile karşımıza çıkacağından söz etmiştik. Telefonları ile başarısını sürdüren şirket, kulaklıkları ile de hem şık tasarımı hem de uzun ömürlü bir müzik dinleme fırsatı verecek. Şirket bugün yeni kulaklıklarını ne zaman tanıtacağını duyurdu.

Xiaomi

Xiaomi

Xiaomi 13 Mayıs’ta Gürültü Önleyici Kulaklıklarını Tanıtacak

Ekim 2020’de Mi Air 2 Pro’yu kullanıcıların karşısına çıkaran şirket 2021 yılına geldiğimizde de TWS kulaklıklara yönelecek gibi görünüyor. Bugün Weibo üzerinde yayınlanan bir teaser üzerin de Xiaomi logolu yeni bir kulaklığın olduğu görüldü. Detaylara göre şirket 13 Mayıs Perşembe günü yeni TWS kulaklıklarını tanıtacak. Yeni gürültü önleyici kulaklık modellerini karşımıza çıkaracak olan şirket, kulaklıkları farklı tasarımla karşımıza çıkaracak gibi görünüyor. Sızıntıya göre kulaklar kauçuk uçlu bir yapı da karşımıza çıkacak.  Buna ek olarak yeni kulaklık setinin yeni amiral gemilerin birer aksesuarı olacağı söyleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.