Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 10, 2021 9:58

Xiaomi Mi 11 Ultra En İyi Android Telefon Ödülüne Layık Görüldü!

Akıllı telefon dünyasına yeni katılan amiral gemilerinden olan Xiaomi Mi 11 Ultra en iyi Android telefon ödülüne layık göründü.
Xiaomi Mi 11 Ultra En İyi Android Telefon Ödülüne Layık Görüldü!

Akıllı telefon dünyasında hareketlilik devam ederken yepyeni gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor. Şu sıralar birbirinden farklı akıllı telefon modelleri ile haberlerimize konu olmaya devam eden Xiaomi cephesinden yepyeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Akıllı telefon modelleri için sayısız güncelleme yayınlayan Çinli teknoloji devi en güçlü Android telefon modelleri arasına da girmişti. Geçtiğimiz günler de yaptığımız haberler de en güçlü Android telefonlardan bahsetmiştik. Çinli devin oyuncu telefonu olan Black Shark 4 en güçlü Android telefon modeli olarak AnTuTu üzerinde yer almıştı. Başarılı grafikler çizmeye devam eden şirket şimdi de Xiaomi Mi 11 Ultra ile haberlerimize konu oldu.

Birbirinden farklı alanlar da başarılarını artırmaya devam eden Çinli akıllı telefon üreticisi yakın da üç farklı amiral gemisi niteliğin de tableti karşımıza çıkaracak. Tabletlerin modellerinin nasıl olacağı konusunda henüz net bir bilgi yer almazken, şirket şimdi de yeni bir ödül ile gündeme geldi. Şirket başarıdan başarıya koşuyor desek yeridir.

"<yoastmark

Xiaomi Mi 11 Ultra En İyi Android Telefon Ödülüne Layık Görüldü

Gelişmiş özellikleri ile kullanıcıların ilgisini çeken Mi 11 serisi şu sıralar peynir ekmek gibi satıyor desek yeridir. Oldukça güzel satışlara imza atan şirket yine güzel bir haber ile gündeme bomba gibi düştü. Son bir kaç yıldır hızla yükselişe geçen Çinli dev bugün de Mi 11 Ultra amiral gemisi ile dikkatleri çekti. Başarılı amiral gemisi Computer Bild kapsamın da en iyi Android akıllı telefon seçildi. Computer Bild incelemesi kapsamın da en iyi telefon modelleri arasına katılan cihaz, başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.