Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 10, 2021 18:20

Samsung’dan Dört Yılını Dolduran Telefon İçin Güncelleme!

4 yıl önce piyasaya sürülen Samsung Galaxy J3 yıllar sonra yeni bir güncelleme aldı. Şirket akıllı telefon için Nisan 2021 güvenlik yaması yayınladı.
Samsung’dan Dört Yılını Dolduran Telefon İçin Güncelleme!

Akıllı telefon pazarının lideri olan Samsung güncelleme haberleri ile radarımıza takılmaya devam ediyor. Bugün iki farklı akıllı telefon modeli için Android 11 güncellemesini yayına alan şirket diğer yandan da güvenlik yamaları ile kullanıcılarını desteklemeye devam ediyor. Bu yılın başından bu yana hemen hemen her gün haberlerimiz de yer alan şirket yeni gelişmelere imza atmaya devam ediyor. Daha Mayıs ayının ilk haftasında akıllı telefonlarına Mayıs 2021 güvenlik yamasını getiren şirket, şimdi de dört yıl önce piyasaya sürdüğü Galaxy J3 akıllı telefonu için Nisan 2021 güvenlik yamasını sundu.

Ülkemiz de ortalama 1.000 TL gibi bir fiyat etiketine satışlarına devam eden akıllı telefon modeli dört yıl önce lansmana çıkmıştı. Dönemin telefonları arasına orta segmentli yapısı ile dahil olan telefon, şimdi de yeni bir güvenlik yaması aldı.

Galaxy J3

Galaxy J3

Samsung Galaxy J3 Nisan Ayı Güvenlik Güncellemesini Aldı

Mayıs ayının ilk haftasında akıllı telefonlarına Mayıs 2021 güvenlik güncellemesini getiren şirket, bugün dört yıl önce piyasaya sürdüğü J3 telefon için Nisan ayı güvenlik güncellemesini yayınladı. J330GDXS3CUD1 sürüm numarası ile yayınlanan güvenlik güncellemesi Android 9 Pie tabanlı pek çok hatayı da ortadan kaldırıyor. Güvenlik iyileştirmeleri ile daha iyi hale gelen telefon, daha kararlı bir yapıya da kavuştu. Güncelleme Google’dan 30, Samsung’dan da 23 farklı hatayı çözüme kavuşturuyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.