Samsung Mayıs 10, 2021 15:39

Samsung Galaxy Note Serisinde Fiyatlar Düşmeye Başladı!

Samsung Galaxy Note serisinin fiyatları düşmeye başladı. Galaxy Note 20 modeline ilaveten Note 10 modeli de bu indirimden nasibini aldı!
Samsung Galaxy Note Serisinde Fiyatlar Düşmeye Başladı!

Samsung tarafından gelen bilgilere göre marka son zamanlarda yeni çıkaracağı modellerin eksiklikleriyle mücadele içerisinde. Bazı iddialara göre şirket yeni çıkaracağı modellerin yüksek fiyatlı görünmemesi için hali hazırda bulunan eski modellerine indirim uyguluyor. Bu sayede yeni modellerin eksiklikleri de belli olmayacaktır. Business Korea sitesine göre Samsung Galaxy Note serisi bu durumdan epey bir etkileniyor. Peki hangi cihazlar indirim alıyor? İşte detaylar…

Samsung Galaxy Note Serisi Modelleri Ucuzluyor! 

Samsung şu anda yukarıda belirttiğimiz nedenlerin bazılarından dolayı belli başlı modellerinde ucuzluğa gidiyor. Bu modeller 2020 Eylül ayında ilk kez satışa çıkan Galaxy Note 20 ile birlikte ondan da daha önce satışa sunulan Galaxy Note 10 modeli oluyor.

Samsung Galaxy Note 10

Elimize geçen bilgilere göre Samsung tarafının 2021 yılında yeni bir Note serisi cihaz çıkarmayacağı düşünülüyor. Bu da sektörde yıllık olarak yaklaşık 10 milyon satış yapan bir modeli sessiz sedasız kaldırmakla aynı anlama geliyor. Bazı uzmanların tahminlerine göre Galaxy Note 20 Ultra modelinin de fiyatı epey düşecek. Hatta cihazın satın alınması için yapılacak olan kampanyaların ise artırılacağı düşünülüyor.

Fiyat indirimi çok büyük olmasa da Galaxy Note serisi olarak baktığımız zaman bu durum alışılagelmiş bir örnek değil. Normalde Galaxy Note 10 modelinin fiyatı bile 1 yıl 3 ay içerisinde düşmüştü. Şimdi ise daha tanıtımının üzerinden 1 yıl geçmeyen bir modelin fiyatının düştüğünü görmek son derece şaşırtıcı. Samsung’un yaptığı açıklamada göre yıllık satış tahmini 5 milyon olan Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 modelleri bu yıl satışa çıkacağı ve aynı yıl içerisinde 2 farklı S-Pen kullanan amiral gemisi satmak istemedikleri için böyle bir yola gidildiği açıklandı. Şirket yeni yılda yeni bir Galaxy Note modeli ile birlikte geleceklerini ekledi.

 

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.