Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 10, 2021 12:20

Samsung Galaxy A02s Android 11 Güncellemesi Aldı!

2020'nin Kasım ayında piyasaya sürülen Samsung Galaxy A02s aylar sonra Android 11 güncellemesi aldı. Güncelleme yenilikler getirdi.
Samsung Galaxy A02s Android 11 Güncellemesi Aldı!

Yayınladığı güncellemeler ile bir kaç aydır haberlerimizden eksik olmayan Güney Koreli teknoloji devi Samsung yine güncellemeye doymuyor. 2021 yılına girmemiz ile birlikte milyonlarca akıllı telefon satan başarılı firma, liderliği Apple‘ın elinden kaptı. Şu sıralar iki yeni bütçe dostu tablet modelini karşımıza çıkarmaya gün sayan şirket, Hindistan üzerinde de 6 farklı telefon modelini karşımıza çıkaracak. Bir yandan güvenlik güncellemeleri diğer yandan da Android 11 güncellemelerini de kullanıcılarına sunan şirket bugün de Samsung Galaxy A02s için Android 11 güncellemesini duyurdu.

Çift sim kart desteğine sahip olarak piyasaya sürülen Galaxy A02s günümüz de ülkemiz de 2.000 TL gibi bir fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor. Oldukça başarılı bir gidişat sergileyen cihaz günümüze kadar pek çok güvenlik yaması aldı ve almaya devam ediyor. Şirket 2020 modeli bir telefonu için yine Android 11 güncellemesi yayınladı.

Samsung Galaxy A02s

Samsung Galaxy A02s

Samsung Galaxy A02s Android 11 Güncellemesi Aldı

Kasım 2020’de piyasaya sürülen Galaxy A02s aylar sonra Android 11 güncellemesi aldı. Android 11 yenilikleri ile daha hoş bir görünüme kavuşan cihaz, yepyeni özellikler ile kullanıcılarını da tatmin edecek gibi görünüyor. Android 11 güncellemesine ek olarak en güncel güvenlik yamasını da alan cihaz kullanıcılarına daha güvenli bir kullanım sunuyor. Yeni kullanıcı arayüzü ile daha yakışıklı olan cihaz, kullanıcılarına adeta görsel bir şölen sunuyor. A025FXXU2BUDC sürüm numarası ile bu sabah saatlerin de Rusya’da yayınlanan güncelleme yakın da ülkemiz de dahil olmak üzere diğer ülkelerdeki kullanıcıların da beğenisine sunulacak. One UI 3.1 hızla Güney Koreli şirketin cihazlarına yayılmaya devam ediyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.