Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 10, 2021 16:25

Leica Kameralı Sharp Aquos 6’nun Tanıtımı İleri Bir Tarihe Ertelendi!

Birbirinden farklı yeni ürünler tanıtacak olan Sharp 10 Mayıs yani bugün düzenleyeceği etkinliği erteledi. Sharp Aquos 6 ertelendi.
Leica Kameralı Sharp Aquos 6’nun Tanıtımı İleri Bir Tarihe Ertelendi!

Her yıl olduğu gibi bu yıl da çok fazla teknolojik ürün piyasaya çıktı ve çıkmaya devam ediyor. Özellikle akıllı telefon tarafındaki hareketlilik teknolojiye olan ilgiyi gözler önüne sererken tablet modelleri de birer birer piyasadaki yerini almaya başladı. Xiaomi Mi Pad 5 bugün özellikleri ile haberlerimiz de yer alırken şimdi de bir başka teknolojik ürün üreticisi olan Sharp cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Aylar önce 10 Mayıs Pazartesi günü bir tanıtım gerçekleştireceğini duyuran şirket, bu sabah saatlerin de etkinliğin ertelendiğini duyurdu. Yeni tarih konusunda ise herhangi bir bilgi paylaşımı yapılmadı. Sharp Aquos 6 tanıtımı ertelendi.

Corona Virüsü nedeniyle online ortamlar da gerçekleştirilen etkinlikler tüm dünya da ilgiyle takip edilmeye devam ediliyor. Covid-19 tehlikesine rağmen piyasadaki hareketlilik devam ederken online olarak yapılacak olan bazı etkinlikler de ertelenmeye başlandı.

"<yoastmark

Sharp Aquos 6 Tanıtımı Ertelendi

Geçtiğimiz günler de bizim de haberlerimiz de yer alan Sharp Aquos 6 normal de bugün düzenlenecek olan etkinlikte detaylı bir şekilde tanıtılacaktı. Etkinliğin en son amiral gemisi olarak karşımıza çıkacağı bilinen telefon modeli ne yazık ki ileri ki bir tarihte tanıtılacak. Şirket etkinliğin ne zamana ertelendiğine henüz karar vermezken, bugün gerçekleştirilmeyeceğini duyurdu. Şirket Twitter üzerinden yaptığı paylaşım da yeni etkinlik tarihine karar verdiklerin de bunu Twitter yoluyla duyuracaklarını belirtti.

QHD ekran çözünürlüğe sahip olacak olan Aquos 9, Snapdragon 88 işlemciden güç alacak. Ekranın da darbelere karşı Gorilla Glass korumasını da bulunduracak olan cihaz, IP68 sertifikası ile hem suya hem de toza karşı ultra koruma sunacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.