Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 10, 2021 17:23

Galaxy A12, Android 11 Güncellemesi Aldı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yine Android 11 güncellemesi yayınladı. Galaxy A12 akıllı telefon modeli için Android 11 yayınlandı.
Galaxy A12, Android 11 Güncellemesi Aldı!

Daha bu sabah saatlerin de Galaxy A02s için Android 11 güncellemesi ile gündeme bomba gibi düşen Samsung gerçekten durdurulamıyor. Mayıs 2021 güvenlik güncellemesini kullanıcılarına sunmaya devam eden şirket, Android 11 güncellemesini de boş geçmiyor. 2021’in başından bu yana güncellemelere doymayan şirket, peynir ekmek gibi güncelleme yayınlamaya devam ediyor. Yeni ürünleri ile de sık sık haberlerimiz de yer alan şirket bu sabah saatlerin de GalaxyA02s’e ek olarak Galaxy A12 akıllı telefon modeli için de Android 11 güncellemesini yayınladı.

2021 yılının başın da Android 10 işletim sistemi ile birlikte yayınlanan akıllı telefon modeli şimdi de yeni bir güncelleme ile gündeme geldi. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcılara yeni bir güvenlik yaması da sunuluyor.

Galaxy A12

Galaxy A12

Galaxy A12 Android 11 Güncellemesi Aldı

A125FXXU1BUE3 sürüm numarası ile yayınlanan güncelleme kullanıcılara pek çok yeniliği sunacak. One UI 3.1 güncellemesi ile daha hoş bir görünüme kavuşurken, kullanıcılar da daha güvenli bir deneyime geçtiler. Mayıs 2021 güvenlik yamasını da getiren güncelleme pek çok değişikliğe de imza atıyor. Henüz şirket resmi değişiklik günlüğünü paylaşmasa da ortaya çıkan detaylar da kullanıcılara bir defalık izinler, otomatik izin sıfırlama, yeni sohbet balonları, hızlı ayar geçişleri, özel medya oynatıcıları, gelişmiş güvenlik ve daha iyi bir Android deneyimi sunuluyor. Yenilenmiş kullanıcı tasarımı kullanıcıları tatmin edecek olan öncelikli özellikler arasında yer alıyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.