HarmonyOS Mayıs 9, 2021 22:24

HarmonyOS Alacak Honor Modelleri Belli Oluyor!

Honor ve Huawei birbirinden ayrılsalar bile hâlâ aralarında bazı bağlantılar bulunuyor. HarmonyOS da listeye adını yazdırmaya geliyor!
HarmonyOS Alacak Honor Modelleri Belli Oluyor!

Geçtiğimiz yıl Huawei’den ayrılan Honor kendisini bağımsız bir akıllı telefon üreticisi olarak tanıtmıştı. Bununla birlikte bu senenin başında ise ilk kez lansman düzenleyen ve bağımsız bir üretici olarak ilk kez akıllı telefon üreten, Honor V40, üretici hakkında bazı endişeler var. Önümüzdeki cihazlar hakkında şüpheler bulunmasa da insanlar eski cihazlara neler olacağını merak ediyor. Haksız olduklarını söyleyemesek de Honor eski kullanıcılarını HarmonyOS ile buluşturmayı planlıyor! İşte detaylar…

Honor Eski Kullanıcılarını HarmonyOS İle Müjdeliyor! 

Honor HarmonyOS

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Huawei işletim sistemi hakkında bazı iddialar var. Bir Weibo kullanıcısının söylediklerine göre Honor eski modellerinde bu işletim sistemini kullanacak. Bu bilgiye göre Honor V40 modeli de  HongmengOS adında aslında Huawei’nin HarmonyOS işletim sistemi olan bir yapıya geçebilir.

Aynı kullanıcının iddialarına göre Honor 30 serisi, V30 serisi, Honor 20 ve V20 serileri de bu güncellemeye erişebilir. Dahası, Kirin 810 ve 820 tarafından gücünü alan Honor cihazları Harmony işletim sistemine kavuşacakları güncellemeler elde edecekler.

Honor 9X HarmonyOS

Geçmişe dönüp baktığımızda Honor için epey önemli olan 9X modeli bu güncellemeyi daha önce almıştı. Bu bilgi bize benzer özelliklerdeki Honor telefonların da yeni bir işletim sistemine geçebileceğini işaret ediyor. Bakalım Honor ve Huawei işbirliği nereye kadar devam edecek. Dahası, acaba kullanıcılar Harmony işletim sistemine sahip olacak modelleri sevecekler mi.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.