Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 9, 2021 19:55

Galaxy S21 FE Cephesinden İlk Sızıntı Gerçekleşti !

Hem ülkemiz de hem de dünya da merakla beklenen Samsung Galaxy S21 FE hakkında yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor.
Galaxy S21 FE Cephesinden İlk Sızıntı Gerçekleşti !

Hem sızan haberler ile hem de gelişmiş özellikleri ile pek çok kez haberlerimiz de kendine yer bulan Galaxy S21 FE bugün de yeni sızıntılar ile radarımıza takılmaya devam ediyor. Temmuz ayın da karşımıza çıkması beklenen akıllı telefon modeli, renkli modellere sahip olacak. En az dört farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacağı geçtiğimiz haftalar da belli olan telefon donanım ve özellikleri ile de tatmin edici görünecek. S21 modeline benzerliği ile dikkat çekmesi beklenen cihaz sürpriz bir şekilde beşinci renge de sahip olabilir.

4.500mAh kapasiteye sahip olan batarya ile karşımıza çıkması beklenen telefon, 90Hz yenileme hızına sahip 6.4 inç Süper AMOLED ekran ile karşımıza çıkacak. 32MP selfie kamerası ile piyasaya merhaba diyecek olan telefon da üçlü kamera kombinasyonu yer alacak. Haziran ayın da karşımıza çıkacak olan telefon bugün de ekran koruyucusu modeli ile karşımıza çıktı.

"<yoastmark

Galaxy S21 FE İçin Ekran Koruyucusu Görüntülendi

Şirketin yeni bir amiral gemisi olacak olan akıllı telefon modeli, bugün de yeni bir sızıntı ile gündeme geldi. Şirket akıllı telefon ile piyasaya süreceği ekran koruyucusu ile radarımıza yakalandı. Sade bir ekran koruyucusu ile karşımıza çıkacak olan akıllı telefon yeni görüntü ile gündeme bomba gibi düştü. En güncel Android işletim sistemi ile piyasaya sürülecek olan model,

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.