Güncel Teknoloji Haberleri Mayıs 8, 2021 14:34

Samsung Galaxy Tab S7+ Lite Çok Hızlı Şarj Desteği Sunacak!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni tablet modeli olan Tab S7 Lite'ı Galaxy Tab S7+ Lite olarak piyasaya sürecek.
Samsung Galaxy Tab S7+ Lite Çok Hızlı Şarj Desteği Sunacak!

Bugün en ucuz katlanabilir telefon modeli Galaxy Z Flip 3 ile haberlerimize konu olan Samsung şirketi yepyeni gelişmeler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Akıllı telefon pazarının lideri konumunda yer alan şirket yakın da iki farklı tablet modelini karşımıza çıkaracak. Bu tablet modelleri Lite olarak karşımız çıkacağı için de fiyat etiketleri bakımından da bütçe dostu olacak. Geçtiğimiz günlerde de haberlerimiz de yer alan Tab S7 Lite bugün Galaxy Tab S7+ Lite olarak gündeme geldi. Cihazın yeni bir isimle karşımıza çıkacağı netleşti.

Son günler de haberlerimiz pek çok kez yer alan yeni tablet modelleri Mayıs ayının ilk haftasında çeşitli detaylar ile haberlerimize konu olmaya devam ediyor. Bugün Samsung’un yeni bütçe dostu tableti hakkında yeni bilgiler geldi.

"<yoastmark

Galaxy Tab S7+ Lite 44.5W Hızlı Şarj İle Gelecek

Bugün ortaya çıkan detaylara göre, şirketin Tab S7+ Lite tablet modeli bünyesinde 44.5W hızlı şarj desteğine yer verecek. 15W şarj cihazı ile birlikte karşımıza çıkacak olan tablet modeli, S Pen desteğine de sahip olacak. 12.4 inç ekran ile lansmana çıkacağı ifade edilen tablet modeli, 4GB ve 6GB RAM seçenekleri ile piyasadaki yerini alacak. 128GB depolama seçeneğine sahip olacağı bilinen cihaz, Qualcomm Snapdragon 750G SoC tarafından destekleniyor. Son olarak tablet siyah, gümüş, pembe ve yeşil olmak üzere dört farklı renge sahip olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.