realme Mayıs 8, 2021 18:25

Realme Narzo 30 4G Bir Kez Daha Görüntülendi!

Realme Narzo 30 serisi 5G modelleri çoktan satışa sunulmuş ve 4G modellerine ise onay gelmişti. Cihazlar bir kez daha görüntülendi!
Realme Narzo 30 4G Bir Kez Daha Görüntülendi!

Çinli dev şubat ayının sonlarına doğru Realme Narzo 30 serisinin 5G modellerini satışa çıkarmıştı. Aradan iki aydan fazla zaman geçti ve şimdi elimize geçen bilgilere göre serinin 4G bağlantılı versiyonları kullanıcılara ulaşmak üzere. Marka, cihazların tanıtımını yapmak üzere adeta gün sayıyor. Bununla birlikte 4G modeller bir sertifika daha alırken görüntülendiler. İşte detaylar…

Realme Narzo 30 4G Modelleri Çok Yakında Geliyor! 

RMX2156 model numarası ile Endonezya Telekom üzerinde görüntülenebilen Realme modeli SIRIM sertifikası alıyor! Buna ek olarak cihaz FCC, BIS, TKDN ve EEC sertifikaları da almıştı. Cihazın ilk olarak Malezya için çıkış yapmasını bekliyoruz. Bölgede çıkacak olan modelin temassız ödemeler için NFC özelliği barındıracağı da biliniyor.

Realme narzo 30 4G

Bütün bunlara ek olarak Geekbench listesinde de görülen cihaz MeiaTek Helio G95 yonga seti tarafından güç alıyor. Aynı zamanda 6GB RAM ve Android 11 eşliğinde kullanıcılarla buluşuyor. Lakin daha farklı RAM içeren varyantları da bulunacaktır. Belirtilen özelliklere ilaveten cihazın 5,000mAh boyutunda 30W hızlı şarj özellikli bir batarya tarafından besleneceğini de söyleyelim. 162.36×74.46×9.45mm boyutlarında ve 198g ağırlığında olan bu cihaz hakkında elimizde başka detaylar bulunmuyor. Şayet yeni bilgilere ulaşırsak siz değerli okurlarımızı emin olun ki bilgilendireceğiz. Şimdilik sağlıkla ve teknolojiyle kalın.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.