Mobil Mayıs 8, 2021 8:54

OxygenOS OnePlus Telefonlara Göbek Attıracak!

Telefonlarda dış tasarım kadar tema ve duvar kağıdına da önem veriyoruz. OxygenOS OnePlus için yeni güncellemelerle yeni temalar getirecek.
OxygenOS OnePlus Telefonlara Göbek Attıracak!

Android en iyi özelleştirme ile bilinir. Her Android OEM, akıllı telefonlarında ve tabletlerinde kendi kullanıcı arayüzünü sunar. OnePlus da farklı değil ve OxygenOS ile tanınıyor. Geçen yıl şirket, Samsung One UI’den ilham alan yeni UI öğeleriyle yeniledi. Bu yıl, diğer Çin Android arayüzlerinde popüler olan yeni bir özelliği getireceğini doğruladı.

Şirket 18 Mayıs’ta çevrimiçi bir Açık Kulaklar Forumu düzenleyeceğini açıkladı. Bu tartışmanın konusu ‘Tema Mağazası’ olacak. Çünkü şirket, OxygenOS’un bir sonraki büyük güncellemesine bir “Tema Mağazası” ekleyeceğini doğruladı. 18 Mayıs’ta çevrimiçi bir Açık Kulaklar Forumu düzenleyeceğini açıkladı. Bu tartışmanın konusu ‘Tema Mağazası” olacak. Çünkü şirket, OxygenOS’un bir sonraki büyük güncellemesine bir “Tema Mağazası” ekleyeceğini doğruladı. Bu iş için de çeşitli kullanıcıların fikrini alacak. Geniş kapsamlı bir anket yapması bekleniyor.

Android cihazlarda “Tema Mağazası” yeni bir şey değil. MIUI ve EMUI gibi Çin Android işletim sistemleri bunun için oldukça popüler. Samsung gibi Çinli olmayan şirketler bile Galaxy serisi Android cihazlarında bir “Tema Mağazası” sunuyor.

Ancak sorun şu ki OnePlus, zamanında ve hatasız yazılım güncellemeleri açısından son zamanlarda geride kalıyor. Bu nedenle, şirketin önce bunu düzeltmesini ve ardından yeni özellikler getirmesini bekliyoruz. Yakın zamanda OnePlus yeni güncelleme bilgilerini yayınlayacaktır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.