Mobil Mayıs 7, 2021 20:24

Tianji Axon A31 Geliyor! ZTE Bey Kardeşim, Az Sükunet….

ZTE firmasının Axon serisi hepimizin malumu. Bu sefer Tianji Axon A31 modeli gizlilik esasına uygun olarak geliyor. Devlet görevlilerine göre.
Tianji Axon A31 Geliyor! ZTE Bey Kardeşim, Az Sükunet….

ZTE, Çin’de yeni bir akıllı telefon serisi duyurdu. Tianji Axon A31 serisi, Axon 30 serisine dayanıyor. Fakat ayrı bir güvenlik yongasına sahip olacağı için çift profil imkanı sunuyor. Özellikle kurumsal kullanıcılara yani devlet görevlileri, polisler ve önemli iş insanlarının kullanımına daha uygundur.

Axon A31 serisi Axon A31, Axon A31 Pro ve Axon A31 Ultra’yı içerir. Axon A31 ve Axon A31 Pro, Axon 30 Pro ile aynı tasarımı paylaşırken, Axon A31 Ultra, Axon 30 Ultra’ya benziyor. Her üç telefon da ikili profil desteğine sahiptir; biri iş için, diğeri kişisel kullanım için. Ayrıca özel bir güvenlik şifreleme çipine sahiptirler.

Diğer iki modelden farklı olarak, Axon A31 bir amiral gemisi değildir ve bazı özellikleri Axon 30 Pro’dan farklıdır. Bu sefer Snapdragon 888 işlemcisini Snapdragon 768G olarak değiştiriyor. Esasen performans noktasında çok büyük bir fark yok. Zaten telefonun asıl amacı kullanıcı gizliliği olduğu için buna önem veren kitleye hitap ediyor.  Kamera tarafında ise 64 MP ana kamera, 8 MP ultra geniş açılı kamera, 2 MP makro kamera ve 2 MP derinlik sensörü bulunan dörtlü kameraya sahip. Önde ise  16MP özçekim kamerası yerine 44MP özçekim kamerası bulunuyor. Üç telefon, Android 11 tabanlı MyOS 11 ile birlikte geliyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.