OPPO Mayıs 7, 2021 21:21

OPPO Reno 6 Pro Sızdırıldı! İşte Özellikler ve Çıkış Tarihi

OPPO halihazırda yeni Reno 6 serisi üzerine çalışma yürütüyor ve serinin abisi olan OPPO Reno 6 Pro özellikleriyle sızdırıldı!
OPPO Reno 6 Pro Sızdırıldı! İşte Özellikler ve Çıkış Tarihi

OPPO Reno serisi kullanıcılar tarafından epey tutulan modellere eşlik ediyor. Şirket de çalışmaya asla ara vermiyor. Sürekli üretim peşinde olan OPPO bu sefer Reno 6 Pro ile kullanıcılarını şaşırtmayı hedefliyor. Ortada henüz resmi bir açıklama olmasa bile elimize geçen sızıntılar gösteriyor ki Reno 6 serisi üzerinde çalışmalar yürütülüyor. Cihazın model numarası, bazı tahmini özellikleri ve tanıtılacağı tarih ise elimize geçmiş bulunuyor. İşte detaylar…

OPPO Reno 6 Pro Ateş Etmeye Geliyor!

Malezya SIRIM sertifikası alırken görüntülenen cihaz CPH2247 model numarasını kullanıyor ve Reno 6 Pro adıyla görüntüleniyor. Aynı model daha öncesinde Avrupa Avrasya Ekonomi Komisyonu(EEC) ve Endonezya’nın TKDN sertifikasını alırken de görüntülenmişti. Lakin cihaz hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyordu. Şimdi ise elimizde bazı sızıntılar bulunuyor. Bunlara göre Reno 6 serisinde üç adet cihaz bulunacak. Reno 6, Reno 6 Pro ve Reno 6 Pro+ olarak çıkış yapması beklenen seri hakkında bazı bilgiler elimize geçti. Örneğin Reno 6 Pro modeli PEPM00 model numarasıyla karşımıza çıkıyor. TENAA üzerinde de görüntülenen cihazın özellikleri ve görselleri henüz ortalarda görünmüyor.

OPPO Reno 6 Pro Sızıntı

Reno 6 modelinin MediaTek Dimensity 1200 ile çıkış yapması beklenirken Reno 6 Pro modeli Snapdragon 870 ya da Snapdragon 888 yonga seti tarafından gücünü alabilir. Her üç modelin de 4,500mAh boyutunda 65W hızlı şarj destekli bataryaları bulunacağı düşünülüyor. Reno 6 modeli bununla beraber 6,55 inç boyutunda AMOLED Full HD+ kavisli ekran tasarımına sahip. 32MP ön ve 64MP ana olmak üzere de dörtlü arka kamera tasarımıyla ortaya çıkacağı düşünülüyor. Dolayısıyla Pro modelden de bu özellikleri ve hatta daha gelişmişlerini bekliyoruz. Cihaz hakkında elimize bilgi geçtiğinde siz değerli okurlarımıza aktaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.