Mobil Mayıs 6, 2021 16:57

Xiaoxin Pad Pro Konfeti Patlatarak Geliyor! Tablet Budur!

Lenovo tablete doymuyor. Dopdolu özelliklerle gelen  Xiaoxin Pad Pro tabletin aslında Samsung tabletlerine rakip olarak sunulduğunu anlıyoruz.
Xiaoxin Pad Pro Konfeti Patlatarak Geliyor! Tablet Budur!

Lenovo, geçtiğimiz ay Çin’de Windows ile çalışan yeni cihazları duyurduğu bir etkinlik düzenledi. Birçoğu Çinli teknoloji devinin yeni Android tabletleri duyuracağını ummuştu ama öyle olmadı. Şimdi ise Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2021 olarak piyasaya sürülecek olan tabletlerden biri için teaser yayınladı.

Weibo gönderisine göre Snapdragon 870 destekli Lenovo Xiaoxin Pad 2.5K (2560 x 1600) çözünürlüğe, 800.000: 1 kontrast oranına ve 600 nit parlaklığa sahip bir OLED ekrana sahip olacak. Ortaya konan fotoğraflar ekranın her iki tarafında eşit boyutlarda ince çerçevelere sahip olduğunu gösteriyor. Ayrıca tüm bunlara ek olarak Lenovo Xiaoxin Pad Pro’nun  dörtlü hoparlöre, metal bir çerçeveye, bir USB-C bağlantı noktasına ve bir MicroSD kart / SIM yuvasına sahip olduğunu görüyoruz.

Xiaoxin Pad Pro 2021, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak ve kutudan çıkar çıkmaz Android 11 tabanlı ZUI 12.5 çalıştıracak. Ayrıca uyumlu tabletler ve telefonlar arasında çok ekranlı bir işbirliği olan Lenovo One için de desteğe sahip olacak. Tabletin kamera özelliklerine ilişkin bilgi henüz mevcut değil. Önümüzdeki günlerde amiral gemisi özelliklerine sahip olan bu tabletin bütün özelliklerini öğreneceğiz. Fiyatı uygun olursa özellikle Samsung ve Huawei’yi fena halde terleteceğini tahmin ediyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.